Wpis z mikrobloga

Mirki takie pytanie. Jestem w związku z #rozowypasek już ponad 2 lata i ostatni raz uprawialiśmy seks w lutym. Pamiętam dobrze bo to były walentynki. Od tamtej pory słyszę ciągłe zmęczenie i inne wymówki. Nie zostaje w pracy po godzinach, ale wychodzi z przyjaciółkami na imprezy, babskie wieczory itd. Nigdy jej jakoś nie trzymałem krótko, kwestia zaufania. Jednak jako facet mam swoje potrzeby, tym bardziej, że na mnie spoczywa ogarnięcie obiadu bo "siedzę w domu" (praca zdalna). Teraz zastanawiam się czy nie podjąć jakichś kroków by ją sprawdzić. Jeśli tak to powiedzcie co zrobić, żeby też nie wejść za bardzo z butami w jej prywatność. Nie mam dostępu ani do fejsa ani do telefonu, więc musiałbym bawić się w jakieś podchody. Dodatkowo ostatnimi czasy zachowuje się wobec mnie oschle, brak zaangażowania, starania się.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #kiciochpyta
  • 67
  • Odpowiedz
@takatamnazwa: namówić ją na szczerą i spokojną rozmowę i zapewnić, że cokolwiek nie powie, wysłuchasz jej. potem oczywiście wysłuchać i postąpić w zależności od tego co usłyszysz. jeśli nadal będzie się upierała i niczego nie bedzie chciała powiedzieć, to sorry, ale wasz związek jest skazany na porażkę i nawet nie ze względu na ten seks, ale na brak komunikacji
  • Odpowiedz