Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #premierleague #fpl #fwc #fu21 #fel #fcl Wybaczcie za tagi, ostatni raz. W związku ze startującą w następny weekend Premier League zapraszamy wszystkich do [wzięcia udziału w kolejnej, czwartej już edycji wykopowej ligi FPL]( http://www.wykop.pl/wpis/13457679/fpl-pilkanozna-fel-fcl-fwc-wygrajlige-premierleagu/)

Przy okazji, jako że kończy nam się lipiec czas zakończyć okres ochronny i uporządkować nieco naszą ligę. W związku z tym, zapraszam wszystkich nieśmiałych introwertyków do wyjścia poza swoją strefę komfortu i ujawnienia światu swojej godności, przyjętej na potrzeby gry. Z przykrością informuję, że niestety jest to niezbędne by rozpocząć rozgrywki w naszej lidze, gdyż jak sama nazwa wskazuje dotyczy ona użytkowników tego portalu, a nie ludzi, którzy po prostu wpisali jakiś tam kod do ligi i pasował

Nominowanymi w tej roli są następujące drużyny:
1. Vanillahajs Szymon Mazurkiewicz
2. Gwarek TG Dawid cdawid1
3. Olimpia Lukasz Zawieja
4. ARSENAL POWER FC Sebastian Kowal
5. Czerwone Lajdaczki Adrian Wojciech
6. Fc WKonewce Patryk Rosiak
7. Bryza Gdynia Michal maykee
8. Doh Mike M
9. Korona Khorinis Adrian Stanczyk
10. rekari1 rekari1 karol
11. Loading... Michał Łacik @Lacik ?
12. AMADE FC Amadeusz Amadeo @Amadeo95 ?
13. Tylko mirko Adam Mazur
14. FC Klimatyczna Miguel Wojtowicz
15. Futbol na Tak ! Jerzy Engel
16. RED WARRIORS Ra Cie
17. Stevie G FC Szymon Szpikowski
18. Randoms A S
19. CZTERY LOSOSIE Wojciech Bruliński
20. Propaptopytonie Hubert Cybula
21. Chelski Bus Company Puczini #!$%@?
22. Wicher Wilchwy Kamil x
23. BeefTeam Jan Kowalski
24. AC Conflagration Michał Pożoga
25. Hateeeee CR8 PL
26. Azociaki Piotrek K.
27. Haaligans J Z

Starajcie się zgłaszać do wpisu organizacyjnego (tego podlinkowanego w pierwszym akapicie tego wpisu), bo potem robi się straszny bałagan

Ci co byli z nami rok temu i kompletnie zmienili swoje dane w grze, mam nadzieję że domyślacie się, że też musicie coś napisać o sobie

Po weekendzie posprzątamy trochę

Przy okazji, na koniec, żeby odfiltrować tych co i tak nie są w stanie przeczytać posta do końca, @BunkMoreland zaproponował dość ciekawe rozwiązanie z wydraftowaniem sobie składów w jakiejś osobnej lidze. Póki co jest nas 3 (wołam @parachutes ), więc jak są jacyś chętni, to zapraszamy do zapoznania się co gdzie i jak. Pytania można też tutaj

Na samiuśki koniec, iOS jako pierwszy doczekał się update'u oficjalnej appki na nowy sezon. Wersja na Androida dostępna jest od dzisiaj, Windowsphone ma ją dostać na dniach
Pobierz
źródło: comment_KLuC6vtfFG00rVftghtLNfkZwCm8MAwK.jpg
  • 17
Na 7 osób, które do mnie napisały, 3 nie widnieją na liście, 1 zrobiła to w złym wpisie, do 3 się nie przyczepię

Z czytania ze zrozumieniem mielibyście 40%, zasadniczo zdalibyście maturę, ale dupy na to nie wyrwiecie :)
@Vojtazzz: Cały czas można się zapisywać? I drugie pytanie jak już będę wybierał skład mogę dobierać zawodników jakich chcę czy muszę patrzeć na składy innych po to żeby nie powtórzyć jakiegoś zawodnika?
@Wojtax: Tak, możesz się dopisywać kiedy chcesz, ino najlepiej do przyszłej soboty, bo wtedy rusza liga i nie przepadnie Ci żadna kolejka

Możesz brać dowolnych zawodników nie patrząc na inne składy (i tak ich nie widzisz do startu ligi), byle mieć maksymalnie 3 zawodników z jednego klubu