Wpis z mikrobloga

Odniosę się do afery z shogunem
Ostatni mój kontakt z p. Sebastianem (do momentu gdy nie zaczął mnie wołać w swoim wpisie, że jestem jakimś superhiperhejterem - i odpowiem tu panu - zwisasz mi Panie co robisz na Tubie).
http://www.wykop.pl/link/2381030/prawdziwy-geniusz-zla/#comment-26149592
Po screenie niżej pan Sebastian dodał mnie na czarną listę i z tym człowiekiem nie miałem nic do czynienia. Aż do jego wpisu gdzie notorycznie wmawiał mi, że jestem multikontem Buraka lub jakimś poplecznikiem.
I tu odpowiem panie Sebastianie - Buraka znam jedynie z tego, że zrobił akcję "łapka srapka".

Już wiem dlaczego Pan Sebastian myśli, że ja i @corbin to naczelni "hejterzy" xD
http://www.wykop.pl/link/2673271/frog-oskarzony-o-szwindle-przy-braniu-kredytow-znow-stanie-przed-sadem/#comment-29848959
Ja odniosłem się do jego zarzutu, że dostaję od kogoś w łapę za minusowania filmów i komentarzy xD
Zobaczcie sobie jak ładnie się do mnie Pan Sebastian do mnie i do niego odnosi. Tak się zachowuje osoba, która uważa, że jest atakowana przeze mnie lub Corbina?

Pozdrawiam serdecznie i proszę o nie wołanie mnie do materiałów tego pana.

Z góry dzięki

#shogun1978 #afera #polskiyoutube #youtube
xDawidMx - Odniosę się do afery z shogunem
Ostatni mój kontakt z p. Sebastianem (do ...

źródło: comment_qY7U7b8yThAEPsJZ4AdCsWDyjGCKsARJ.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@NaverN1: nope - jeśli ktoś wywołuje do tablicy to się odpowiada - tak zostałem nauczony

@MariuszJakistam: to bym kogoś kogo nie lubiłem rok temu bym teraz nie miał z nim częstszego kontaktu na wypoku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@xDawidMx: 3 dni temu:

W dodatku piedolisz głupoty, że ja minusuję filmy na YT xDDD

dzisaj:

p. Sebastianem, Panie pan Sebastian, panie Sebastianie, Pan Sebastian

nawet trochę śmiechłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Jak shoguna lubiłem oglądać póki nie robił dram to teraz zbrzydł mi niemiłosiernie. A szkoda. Mógł z Burakiem to wyjaśnić jak facet - spotkanie przy piwie, wymiana argumentów, podanie łapy na zgodę i koniec dramy.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: #!$%@?, ale on ma nasrane w bani xDDD Grożenie sądem kolesiom z wykopu za "nękanie" na mirko. Jeszcze zwoływanie ludzi do zbierania materiałów :D
  • Odpowiedz