Wpis z mikrobloga

Murki mam problem z kontaktami w telefonie #android. Jak pozbyć się tych spamowych usług #play które zaśmiecają kontakty? Gdyby były na końcu książki telefonicznej to pal licho, ale mam je na samym początku. Za każdym razem jak chce zadzwonić to muszę przewijać to gówno.

Jeśli się przyjrzycie to przy każdej usłudze z lewej strony jest ikonka kłódki. Z poziomu telefonu nie mogę usunąć tego spamu z kontaktów. Kiedyś udało mi się je wywalić za pomocą AirDroid, który ma wbudowany menedżer kontaktów, ale jeśli za każdym razem mam tak robić to niezbyt ciekawa opcja.

Wiecie jak się tego pozbyć raz na zawsze? Telefon to Coolpad F1 (jeśli to coś pomoże).

#pomocy #kiciochpyta
DCFan - Murki mam problem z kontaktami w telefonie #android. Jak pozbyć się tych spam...

źródło: comment_snmRTXHWDN0KRgFHa1qP7I0HUxR8oVbN.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@DCFan: Dzisiaj przez przypadek chyba kliknąłem na któryś z tych kontaktów i włączyłem sobie usługę Muzyka na Czekanie ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
@DCFan: a jak teraz dasz przycisk menu? (na dole pod ekranem masz powrót, domek i jeszcze jeden) powinna wyświetlić się opcja Usuń jeżeli nie to spróbuj te kontakty WYeksportować z karty SIM do telefonu i z telefonu je usuń.
  • Odpowiedz
@Catus__: Właśnie jest z tym problem, bo przy normalnych kontaktów do moich znajomych, nie ma tej inki z kłódką. Jak nacisnę na takim kontakcie przycisk menu to mam opcje: Edytuj, Udostępnij, Usuń. Czyli wszystko spoko.

W tych numerach od Play z kłódką, pod przyciskiem menu mam tylko opcję: Udostępnij.

Spróbuję zrobić to co napisałeś z wyeksportowaniem kontaktów, ale nie wiem czy to pomoże. Już raz usunąłem to gówno ale po jakimś
  • Odpowiedz