Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań związanych z #agh. W pierwszej rekrutacji dostałem na się na WFIIS, złożyłem wpis i podanie o akademik.
W drugiej rekrutacji dostałem się na teleinformatykę i ten kierunek wybieram. Co teraz po kolei powinienem zrobić? Pierwsze iść na WFIIS i powiedzieć, że się wypisuję czy że się przenoszę? Nie będzie problemów? Później idę na WIEIT i taka sama procedura jak przy pierwszej rekrutacji? Mam jeszcze pytanie odnośnie zdjęcia;p ostatnie jakie miałem, złożyłem na WFIIS, dostanę je z powrotem? Czy może było potrzebne do legitymacji i na WIEIT już nie będą go wymagać?
Co z akademikiem, muszę zgłosić, że zmieniam wydział?
Z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi.
#agh #wfiis #wieit #teleinformatyka
  • 5
@Desmas: Eh, stary. Nie chcę być niemiły, ale idąc na studia powinieneś już wykazać się jakąkolwiek samodzielnością. Masz pewnie telefon, 2 złote na karcie. Internet masz na pewno, więc zdobycie numeru do dziekanatu czy komisji rekrutacyjnej nie powinno być problemem. Oni na pewno dużo lepiej Ci pomogą, niż mirki.
@gleorn: Oczywiście, ale patrząc na procent wolnych miejsc po pierwszej rekrutacji, osób w takiej samej sytuacji jak ja jest naprawdę sporo więc ktoś już pewnie posiada takie informacje, a udostępnienie ich w jednym miejscu pomoże kolejnym szukającym.
@Desmas: Najpierw musisz złożyć 'rezygnację po wpisie', a potem złożyć papiery jak na pierwszej rekrutacji. Wydaje mi się, że legitymacji nie trzeba opłacać drugi raz. Co do akademika to uzyskalem informacje, że jeśli dostanie się go 30 lipca, to nie ma znaczenia, że we wniosku jest inny wydział.