Wpis z mikrobloga

@Orteus: mi band sam ogarnia kiedy spisz, i5 tylko w określonych godzinach, albo jak włączysz funkcje ręcznie. W mi można ustawić powiadomienia z dowolnej apki w i5 tylko sms, tel, fb, twitter i chyba że 2 apki jeszcze
@janek1740: Co do snu to działa... średnio. Tzn. monitoruje, ale tylko w określonych godzinach, więc czasem zlicza, że śpimy jak siedzimy do późna, albo nie zlicza drzemek.
Ale całokształt jest świetny i nie żałuję. Szczególnie wyświetlanie sms i osoby, która dzwoni na ekranie urządzenia. Bardzo przydatne np. podczas jazdy samochodem.
@janek1740: Pod wodą całkiem na dłużej to nie, ale zamoczyłem ją już nie raz konkretnie i na razie wszystko OK. Przesyłka standardowa z gearbest. Nie pamiętam ile czekałem, ale około 3 tygodni.
@Orteus: Zapomniałem zapytać jak długo wystarcza bateria? Opaska ma jakąś swoją pamięć? chodzi mi o to czy musi być cały czas połączona z telefonem, żeby zliczała kroki itp. ?
@bravenewworld63: Dzięki za odpowiedź :) A dał byś radę zrobić fotkę jak wyglądają te powiadomienia na wyświetlaczu? Ciekawi mnie czy wyświetla polskie znaki gdy ktoś dzwoni lub pisze smsa :) Wychodzą jakieś aktualizacje oprogramowania opaski?