Wpis z mikrobloga

No i jest. Interfejs diagnostyczny do Peugeotów i Citroenów LEXIA.
Tempomat włączony, błędy w 3 autach sprawdzone.
Jak ktoś z #bielskobiala potrzebuje to mogę pomóc z podpięciem za grosze.
Zamówione: 11.06.2015
Dostarczone: 29.06.2015
Cena: 58,99$
Link: http://www.aliexpress.com/snapshot/6718586098.html
Kwotę deklarowałem sam u majfrenda.
#samochody #motoryzacja #citroen #peugeot #itemyzchin #aliexpress
fstab - No i jest. Interfejs diagnostyczny do Peugeotów i Citroenów LEXIA.
Tempomat ...

źródło: comment_6NHQhlath6DxkvM2R8YPLXLzZO52aCxf.jpg

Pobierz
  • 30
@areiks: powodzenia z ELM w przypadku citroenów i peugeotów. Tym to sobie tylko przeczytasz (o ile ci wykryje) podstawowe dane jak obroty silnika itp. Włącz mi tym interfejsem tempomat czy zmień np. wymagany czas między przeglądami. ELM nie wykrywa wielu samochodów, nie nadaje się do programowania kalkulatora silnika.
@gizio46: po czym rozpoznam?
@fstab: Ja nie mówię, że to pełny interfejs przecież. Ale czasem potrzeba zczytać/skasować błędy czy jakieś pierdoły. Doceń, że się za darmo staram :D Napisałem chińskie OBD, nie można od tego wymagać za wiele. A na citroenach się nie znam. Ja tylko japońce, więc się nie będę mądrzyć odnośnie innych marek :)
@areiks: miałem ELM, parę wersji. Żadna nie zadziałała z Berlingo 2003, z C4 problemy bo nie czytała błędów (parametry silnika tak). Za dużo z nim problemów, kasować błędów też za bardzo się nie da... A ja za grosze czyli np. za frugo czy dwie dyszki jak coś poważniejszego.
@areiks: Jaką zaś konkurencję? Wiesz dobrze, że to nie jest żaden sposób na biznes i nie mam nawet warsztatu.
Tylko, że wszystko się zużywa a lubię frugo ( ͡° ͜ʖ ͡°)