Wpis z mikrobloga

Ajj mirki, nie jest dobrze. od kilku dni śnią mi się wensze. I żeby tego było mało - moje 4 jajka z inkubatora. Że klują się z nich węże - połączenie zbożowego i boa, są mega agresywne, chcą mnie ugryźć i jeden z nich jest biały. Już czwarty raz mam bardzo podobny i mega realistyczny sen. Otwieram drzwi do bastionu, oglądam sklep, czy wszystko żyje, idę przez warsztat do inkubatora, zaglądam, a tam w pudełku leżą węże, ledwo się mieszczą, więc je wyciągam, a te baardzo szybko wiją mi się po rękach i atakują mi dłonie, chcą kąsać ;<

Dzisiaj bonusowo do tych węży miałam jeszcze wyklute z jajek gekony i UWAGA UWAGA - jeże ;D Były w małych pojemniczkach i mieściły się tam "na styk". Jeże mogą mieć związek z gifem, którego wczoraj widziałam o ten, bo jeż w pojemniczku wyglądał bardzo podobnie, jak ten ;D


No i to tyle, musiałam się pożalić ;<

Żeby Wam smutno nie było, że bezpodstawnie wołam Was, to dorzucam bonusem filmik z karmienia malutkich agam. Dostały michę i BIEGNO! :D

Fanpage - Strona - Allegro
#agama #agamy #waz #wonsz #weze #jez #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #chwalesie #szczecin #gadzibastion Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @nat89
Khaleesi - Ajj mirki, nie jest dobrze. od kilku dni śnią mi się wensze. I żeby tego b...
  • 26
@Shagga: remont piętro wyżej ;)

@Saute: WENSZE. PS. przyszła do mnie po zakończeniu roku jakaś babka z mega niewychowanym dzieckiem. I mały debilek nie dosć, że gruby (na czipsach chowany), to jeszcze mówić nie umiał (a minimum 8-9 lat miał). Ciągle się "pieścił", nie mówił kompletnie poprawnie, a mama go nie poprawiała. Najlepsze co mówił, a raczej darł japę "MAMO, PACZ, WĄŻE!, WĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄŻE!!!"

@Khaleesi: sennik mówi : "biały wąż - czyjeś dobre intencje, mogą doprowadzić do nieszczęścia"
Wiecej !














@Ranfun: mimo, że widziałam to dziesiątki razy, to za każdym razem się nabijam z tych popaprańców małych ;DD

@dragon240994: ale to nie do końca koszmary, bo nie jestem tam jakoś mocno przestraszona, rano tez. Po prostu taki nieco dyskomfort, bo z wężami codziennie pracuje, nie mogę się doczekać, aż się w końcu wyklują, a tu takie buty ;<
@isaacsmoku: gdybym tylko wierzyła w te brednie..;D Ostatnio czytałam, ze sny to odwzorowanie dnia poprzedniego - to, co wzbudziło w Tobie emocje (z których zdajesz sobie sprawę, bądź nie), często pojawia się w snach.

@Khaleesi: Ja z kolei że to podswiadomość pokazuje największe marzenia, lęki i obawy ale ma też działać na nasz mozg rozluźniająco lub pobudzająco w zależności od tego jak jest na codzień wykorzystywany. Przepraszam za ilosc spojlerów. Smoku cannot into spojler