Wpis z mikrobloga

Mirki. Dzisiaj stuknęło mi 8 lat na wypoku. Przez ten czas zdążyłem:
1. zrobić prawko i kupić fajne autko #alfaromeo
2. skończyć studia licencjackie
3. zacząć magisterskie
4. kupić 2 #motocykle
5. zacząć drugi kierunek na magisterskich
6. dostać dobrze płatną pracę
7. wyjść z #przegryw
8. poznać super dziewczynę
9. oświadczyć się jej #!$%@? pierścionkiem z W.Kruka za gruby hajs (nie polecam firmy bardzo)
10. planować wesele i wspólne życie razem


Nie do wiary jaki szmat czasu siedzę na jednym portalu. Dłużej konto mam chyba tylko na filmwebie. Nie do wiary też jak bardzo się zmieniłem przez te 8 lat i jak bardzo zmienił się świat. Aż się łezka w oku kręci jak pomyślę jak ten czas #!$%@?...

#oswiadczenie #feels #urodziny #wykop
  • 56
  • Odpowiedz
@Kismeth: pozdro od oświadczającego się #!$%@? pierścionkiem z apartu.
na ślub trzasnęliśmy sobie nietuzinkowy z nietuzinkowego metalu za gruby hajs
  • Odpowiedz
@bazingaxl: Alfę kupiłem w wieku 21 lat po 5 latach pracy, odkładania i odmawiania sobie licznych przyjemności. Motocykle kupiłem 4 lata później jeden po drugim, bo pierwszy okazał się truchłem, które remontowałem 3 lata i sprzedałem ze stratą ostatecznie. Drugie moto cały czas mam.

@UlfNitjsefni: Przed dostaniem "DOBRZE PŁATNEJ" pracy :)

@spere: Będę wołał cumplu ;)

@tomaszk-poz: Moto mam jedno, kupiłem dwa jeden po drugim, bo pierwszy się
  • Odpowiedz
@Lunder: @Ze_Arcadio: Białe złoto okazało się chromowanym żółtym złotem, z którego ów chrom schodzi. Teraz dopiero zauważyłem, że moje dwa znaleziska opisujące sytuację zostały z wykopu usunięte mimo głównej, ponad 3000 wykopów i płomienia niemal rok temu! ( ͡° ʖ̯ ͡°) super #moderacja #!$%@?.

@dplus2: No to witaj w klubie :/ ja w kruku nie kupię już nawet kolczyków po takiej jakości ich wyrobów i
  • Odpowiedz
@DiKey:
Pracuję na pół etatu w jednej firmie, na pół etatu w drugiej firmie i od niedawna prowadzę działalność gospodarczą - zaczynam sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kismeth: U mnie nie było tak źle, tyle tylko, że przepłaciłem. Ja mam obrączki od bielaka w całości z Palladu :) Też nie chciałem zupełnie złotej a tzw białe złoto jest tak szlachetne jak piwo z biedronki, także poszliśmy w Pallad.
  • Odpowiedz