Wpis z mikrobloga

@kAdi: To jest tag 4fun, jak mi się będzie nudzić to będzie więcej :)
@softenik: Nie raz tak #!$%@?łem cały team, kolejny protip będzie na de_nuke, bardzo podobny.
@daniel0707: Jak mają dobrego respa i #!$%@?ą to tak, ciężko dobiec, ale zazwyczaj tak nie jest. A wybuch smoka skutecznie zagłusza twoje wskoczenie na pozycje.
@daniel0707: Już się z Tobą zgodziłem w tej kwestii na początku, nie musisz niczego udowadniać :) zrozum tylko że zazwyczaj tt najpierw się wyrzuca i/lub czekają aż dobiegnie ktoś do pałacu i rzadko raszują na 100%
@Artysta89: to sie nadaję na 1 rundę w meczu, kiedy terro się zdecyduje forsować smoka. Pomysł zacny, przyznaje, ale po 30 sekundach jak drugi smoke zniknie to albo padniesz albo 5 sekund wczesniej przesuniesz sie gdzies indziej
@Artysta89: Terroryści #!$%@?ą przez smoke tylko na eco, nie wiem czy jest sens podejmować ryzyko utraty broni i ewentualnie bs'a, gdy można takich wbiegających przeciwników na pistoletach spokojnie zdejmować z odległości...
@Artysta89: tez lubie sie tak ustawic. czesto tt wyczekuja sobie az smoke na rampie zejdzie i dopiero wchodza. w miedzy czasie dorzuca swoje smoki i flesze zeby zrobic sobie wjazd a ktos wychyli z palacu. osobiscie wole jednak ustawic sie po przecownej stronie albo wejsc troszke w snolka wyciagnac jednego dwa fragi i cofnac na bs. oczywiscie ktos caly czas pilnuje palacu
@Artysta89: Nie traktuj tego jak hejt, a raczej próbę konstruktywnej krytyki ;)

1. Gdy tt raszują rampę, to z reguły mają eco - co za tym idzie lepiej trzymać ich na dystans i wystrzelać z defensywnych pozycji.

2. TT będą przed rampą szybciej od Ciebie i usłyszą co robisz, chyba że oni mają wyjątkowo parszywy spawn w przeciwieństwie do Ciebie, albo masz bh opanowany do perfekcji ;)

3. Ustawianie się akurat