Wpis z mikrobloga

Mirki,

Jest projekt. Duży projekt.

tl;dr Tworzymy aplikację do Mirko Charytatywności.

Dwa zdania o mnie: Śmieszkuję pod tagiem #zonabijealewolnobiega, #plywajzwykopem etc.. W poniższym wpisie linkuje do #pokazmorde i nawet #pokaznazwisko. Tyle o mnie.

@MiszczJoda, jego walka z chorobą: #jodachorujealesmieszkuje a także solidarność Mirko zainspirowała mnie do stworzenia aplikacji do Mirko Charytatywności. Projekt wypływa na światło dzienne teraz, bo nie chciałem przyjść z pustymi rękoma i syndromem "niechktoś". Uprzedzając pytania: MiszczJoda approved. Słowa podziękowania dla @marianbaczal za dużo dobrych rad. Tyle słowem wstępu. Do rzeczy.

O CO CHODZI?
Tworzymy aplikację (mobile + web). Schemat aplikacji jest banalny:
Wybierasz grę | Wybierasz Fundację | Grasz w grę | Podczas gry zgadzasz się na wyświetlanie nieinwazyjnych reklam, a reklamodawca płaci za to wybranej przez Ciebie fundacji.

Tu jest strona gdzie wszystko jest szerzej opisane. (link)
Tu jest klikalna makieta mobilna. (link) #ux

CHCESZ POMÓC?
Potrzebujemy każdej pomocy (patrz punkt czwarty). Ale przede wszystkim szukamy:
1. Programisty, który zakoduje płynnie aplikację. Wolałbym aby był ktoś z Mirko. Jak mamy dać komuś zarobić, niech to będzie "nasz człowiek". #programowanie #webdev #androiddev (tutaj mamy przewidzianą kasę - ok 60 zł za godzinę pracy)
2. Researcherów ---> jakie gry na jakich licencjach można umieścić. Ew. skąd pozyskać silniki takich gier. Jak napisać takie regulaminy i licencje. (tutaj będziemy chcieli mieć kasę, na chwilę obecną nie możemy nic obiecać)
3. Kontaktów w fundacjach zainteresowanych współpracą. Zarówno dużych, #wosp #caritas #siepomaga #pah , jak i mniejszych.
4. Użytkowników do grania w grę. :) Dodaj tag do obserwowanych. #grycharytatywne, polub fanpage (link), zapisz się do newslettera na stronie, wypełnij ankietę, zaproś znajomych. Im większą społeczność zgromadzimy wokół projektu, tym łatwiej będzie rozmawiać z inwestorem.
5. Pomysłów :) Sami mamy dużo pomysłów na to w jaki sposób wykorzystać/promować aplikację i jej funkcjonalności.. Ale chętnie wysłuchamy nowych :)

Każda uwaga teraz jest mile widziana. Zwłaszcza krytyczna. Lepiej się zastanowić i poprawić coś teraz niż później, na etapie wdrożenia. Uwagi w stylu "fajny pomysł" są też mile widziane.

NIE CHCESZ POMÓC?
Dodaj tag #grycharytatywne na #czarnolisto i nie zawracaj sobie głowy. Wierzę w siłę Mirko i sądzę, że to coś więcej niż portal ze śmiesznymi obrazkami.
Pobierz katalizat0r - Mirki,

Jest projekt. Duży projekt.

tl;dr Tworzymy aplikację do Mi...
źródło: comment_qAot4ynEo0r58tZQmRB5cR6iqgmtyrQa.jpg
  • 49
@katalizat0r: woow podoba mi sie cumplu! Pomysł genialny niestety na dzien dzisiejszy nie moge pomoc na żadnym z etapów... :(. Ale na mirko jest kilka dobrych programistów wiec wróżę sukces