Wpis z mikrobloga

@mytysy: @Zyd_Suss: Ja również obawiam się kupowania kosmetyków przez internet, ale zdarzało mi się. Wiele moich koleżanek też robi zakupy przez internet. Moja mama natomiast najczęściej kupowała testery od znajomej, w każdym razie ostatnio zupełnie w ciemno kupiłam perfumy na Allegro od osoby prywatnej (i to nie najtaniej, ale niestety okazało się, że mój ulubiony zapach został wycofany). Trochę się dygałam, ale pachnie dokładnie tak samo i długo się trzyma.
@Zyd_Suss: raz trafiła mi się podróbka, a była tańsza tylko o 80 zł od ceny sklepowej. Za to drugim razem dostałam tester - trwałość i zapach znakomite. Jeśli nie zależy Ci na opakowaniu to kupuj testery. One z reguły mają być intensywniejsze.
@Zyd_Suss: ja już od kilku lat kupuję w sprawdzonych perfumeriach internetowych, zwłaszcza, że Douglas/Sephora trochę za bardzo szaleją z cenami. Perfumesco, perfumeria.pl, e-glamour.pl <- tu kupowałem i polecam. Uważałbym natomiast z kupowaniem na allegro.
@ksiak: czemu nie ma sensu? w internetowej perfumerii dostaniesz to samo za pół, albo i 1/4 ceny.
@troublee: w w/w perfumeriach
@ksiak: nie, ja jestem całkiem poważny.
Gucci PH II 100ml w Douglas za 369 zł, w e-perfumerii 155 zł.
I o jakiego Bossa ci konkretnie chodzi? Troche ich jest...
Boss Bottled No.6 200ml za 195 zł
Hugo Boss Red 200ml za 169 zł
Swoją drogą szkoda pieniędzy na Bossa wydawać (no może poza Bottled).
@mirexpol: niż na lotnisku? Hmm wtedy jakieś promo mieli fakt. Ja jednak nie ufam tym perfumeriom. Wole dopłacić te 20-30,- i mieć pewność a zawsze się znajdzie ktoś kto gdzieś leci.
@cpoonbezklamky: Zdecydowana większość zapachów w perfumeriach to nawet nie wody perfumowane (EDP), a co dopiero perfumy. Są to najczęściej wody toaletowe (EDT) - i nie ma w tym nic złego, różnica polega na procentowej zawartości ekstratu zapachowego. W sklepach stacjonarnych i internetowych (sprawdzonych, nie mówię, żeby kupować wszędzie) jest to samo i jak najbardziej warto robić tego typu zakupy online.