Wpis z mikrobloga

Serfuję sobie po necie, a tutaj takie ciekawe rzeczy na lewica.pl znalazłem, zapraszam moich kolorowych przyjaciół z #neuropa do zapoznania się:

Wśród założycieli nowej formacji znaleźli się m.in. znany z wypowiedzi upokarzających osoby niezamożne prezydent Nowej Soli Wadim Tyszkiewicz oraz Rafał Brzoska, szef InPostu, korporacji pocztowej opierającej zatrudnianie swoich pracowników w oparciu o umowy śmieciowe. Wśród inicjatorów powołania Nowoczesnej.pl wymienia się także Leszka Balcerowicza, który jednak nie pojawił się na kongresie.

Zdaniem komentatorów, powstanie Nowoczesnej.pl ma być odpowiedzią na kryzys w Platformie Obywatelskiej. Jeśli ugrupowanie Petru i Balcerowicza miałoby stać się czymś więcej, niż partią interesu najzamożniejszych lub tych, którzy aspirują do tej grupy, może rozwinąć się wyłącznie kosztem Platformy Obywatelskiej powiedział portalowi wPolityce.pl prof. Rafał Chwedoruk.

Krytycznie o powstaniu stowarzyszenia wypowiadają się politycy PO. Posłanka tej partii Iwona Śledzińska-Katarasińska w wypowiedzi dla telewizji Polsat uznała, że program stowarzyszenia nawiązuje do liberalnych postulatów wczesnej Platformy Obywatelskiej. Jej zdaniem, w Polsce praktyka rządzenia oraz duże rozwarstwienie społeczne wyklucza jednak realną możliwość wprowadzenia takiego programu w życie.


#polotyka #neuropa #byloaledobre #nowoczesnapo
z.....y - Serfuję sobie po necie, a tutaj takie ciekawe rzeczy na lewica.pl znalazłem...

źródło: comment_WywtorRJaIeUmJnyfUP3K1IJIfTxEsrp.jpg

Pobierz
  • 4
Tak, tak, wiemy, że nie lubisz Petru. Tylko po co ciągle spamować?


@SirPsychoSexy: bo nie lubię Petru.

To tak jak z miłością, tylko na odwrót, chcesz by cały świat się o tym dowiedział.

Jest to inny rodzaj miłości, a ta inność wyraża się trochę inaczej, niż inność u #neuropy. Jednak mam nadzieję, że mogę liczyć na waszą tolerancję do mojej inności i równe jej traktowanie. ( ͡º ͜ʖ