Wpis z mikrobloga

@szaman15: Pracuje od miesiąca w wypożyczalni aut. Nie powiem na początku jarałem sie strasznie, szczególnie że w większości jeździmy wlasnie nowymi a4, a6 c7, bmw 5,7 , x5/6, ale po pewnym czasie wpada sie w rutyne i już wcale sie tak micha niecieszy. Niby fajne bo nowe ( 2014 r to najstarsze ) ale ten luksus i doskonalość aż wnerwia po jakimś czasie. Jedziesz 180 a czujesz sie jak przy 120
  • Odpowiedz
@ttinyowski: akurat mam golfa z systemem start stop. Silnik sie nie wylaczy jesli turbo jest rozgrzane itd. Akumulator niedoladowany? Bzdura. Masz specjalny akumulator do samochodów z ss. Poza tym jak na akumulatorze spada napiecie system od razu odpala silnik. Na koniec jak ktoś musi marudzić to może system po prostu wyłączyć
  • Odpowiedz
@piker: #!$%@? mnie jakiś tuner firmowy, bo za taką kasę idzie o wiele lepiej się pobawić

@gryffindor: To po cholerę zawracasz głowę jakimś RS6? Seryjne kombi za pół dużej bańki, jakim trzeba być idiotą żeby to kupić? Doskonale wiem, że za pół bańki są znacznie lepsze samochody - choćby Nissan GT-R Black Edition...
  • Odpowiedz
dzielnia?


@gryffindor: Gdynia, dokładnie nie wiem jaka to dzielnica jest, widuję go dość często pod firmą ;)
Tzn typa, nie Nismo, bo koleś ma więcej zabawek.
  • Odpowiedz