Wpis z mikrobloga

Nie no jeśli twierdzisz, że Apple jest premium to nie dziwię się Twojemu zdaniu na temat Volvo :D.

@kebapf: No a kto jest premium w tej branży? Asus? Alienware (bo drogie?) XDD
Dla mnie komputery premium to Apple, Dell, Lenovo w serii ThinkPad. Zresztą zdanie o Volvo nie jest moje, wszędzie poza strefą wpływu Niemiec Volvo jest uważane za premium. XC90 jest najbardziej luksusowym SUVem jaki można kupić, nawet w niemieckich
No a kto jest premium w tej branży?


Apple chyba tylko w Polsce :D.

Zresztą zdanie o Volvo nie jest moje, wszędzie poza strefą wpływu Niemiec Volvo jest uważane za premium.


Tak naprawdę ta dyskusja nie ma sensu od samego początku, bo za każdym razem będzie przyjmować taką postać jak dyskusja między:
-Konsolą, a PC
-PS4, a Xbox One
-Apple, Samsung

S-Klasę, Serię 5, A6 i S80 jako konkurentów


Czo? Przecież sam
Apple chyba tylko w Polsce :D.

@kebapf: Wszędzie, gdzie ceni się jakość. Sam nie mam iPhone tylko Nokię, ale ciężko nie zauważyć, że sprzęt Apple jest świetnie wykonany i oferuje rozwiązania, których konkurencja nie ma. To jest premium.

Czo? Przecież sam napisałeś, że ludzie, których stać na prawie każdy samochód wybierają coraz częściej Volvo, a ja Ci tylko odpowiedziałem, że Volvo nie ma tak na prawdę limuzyny F, która często jest
3B0837885, Leon, TT, Passat, Octavia. Dalej mi się nie chce szukać, generalnie samochody koncernu VAG to wielkie puzzle


@piker:
Nie dogadaliśmy się, myślałem, że chodziło Ci o wewnętrzne klamki ;)

Bo oni się celowo omijają z premierami. Ten segment, jak już pisałem, daje więcej korzyści marketingowych, niż finansowych...


No bo właśnie często segment F jest tym "wyznacznikiem" prestiżu marki.

Wszędzie, gdzie ceni się jakość. Sam nie mam iPhone tylko Nokię, ale