Wpis z mikrobloga

@6c6f67696e: Narazie to ogolnie brak jakiegokolwiek programu (chyba że te klika punktów na stronie uznajesz za program).
Ten warunek spełniają:
- KNP (ma listę co chce zrobić -> programu brak)
- KORWIN (brak programu, więc socjalistycznego tez nie ma)
- KUKIZ( tak samo jak korwin).

Więc dlaczego Nowoczesna?

Ponadto przypominam, że Petru jest wychowankiem Keynsowskiej szkoły ekonomi (Balcerowicz, główny nurt ekonomi, makroekonomia motzno, gospodarka popytowa). Ten nurt uważa, że czasem/często należy
- Oddolnosc decyzji jako fundament: jestem wielkim zwolennikiem organizowania sie obywatelskiego, a wielkim przeciwnikiem wodzostwa i autorytarnego przywodztwa.
- Uwazam, ze Polska sie rozwija, ale moglaby to robic duzo, duzo szybciej, gdyby politycy byli blizej ziemi
- W Polsce najwiekszym problemem dzis jest mentalnosc ludzi, i to ja nalezy zmieniac. Mlodzi ludzie zyja pogladami swoich rodzicow, ktorzy zyli w innych czasach. Jestesmy zupelnie niemobilni, nie potrafimy sie przeprowadzic do wiekszego miasta, by
przyspieszyc sadownictwo


@t__d: Jak? czy to tylko hasło?

rozsadne rozwiazanie dla frankowiczow: negocjacje rzadu z bankami


@t__d: Negocjacje w celu? Jaki cel mają negocjacje osiągnąć?

uproszczenie podatkow (jako przedsiebiorca uwazam, ze problemem nie jest ich wysokosc, a zlozonosc)


@t__d: W jaki sposób uproszczenie? Jaką ordynację podatkową proponują?

To są tylko hasła czy program?
@t__d: Sensownie. Czyli ogólnie jesteś przeciwnikiem drastycznej zmiany modelu opodatkowania np. na brak składek i podatków na pracę, i przerzucenia tego na VAT i inne podatki pośrednie?
@kazelot91: KNP i Korwin swoje poglądy mają od dłuższego czasu i choć programu szczegółowego może nie widziałem to wiem dlaczego mi nie odpowiadają :

a) plankton polityczny niezdolny do wprowadzenia tego co obiecuje.
b) osoba JKM. facet nie nadaje się na polityka. Niby wie, że większość ludzi to debile i że demokracja nie działa, ale gada takie rzeczy, że trzeba ludziom tłumaczyć o co mu chodzi. Jak on się spodziewa zdobyć
Program ten sam (uw), założyciele z takimi samymi "plecami", żeby ich popierać trzeba być albo idiota, albo mieć za to płacone.
wybierz jedno.
Dla mnie wieksza wartoscia dla Polski jest Mateusz Grzesiak niz Pawel Kukiz


@t__d: wszysko mogę zrozumieć, ale tego nie. Jakiś pajac od NLP, JESTEŚ ZWYCIENSCOM itd. to dla ciebie lepszy wzór sukcesu od piosenkarza, który zarobił na muzyce górę hajsu?

czyli przekret/spisek? ;)

Naprawdę nie zastanawia cię, że wyskoczyli z tymi samymi postulatami co PO 10 lat temu akurat jak PO zaczęło tonąć? Przecież to oczywiste, że postulaty uproszczenia podatków, likwidacji
@rpawelek: jezeli ktos u mnie pracowalby 8 lat, to na pewno nie jest najlepszy, bo pozwolil sie zasiedziec w jednym miejscu na tak dlugo. Gdyby poszedl na 4 kolejne lata do konkurencji/innej firmy, to chetnie bym go przyjal spowrotem.

@rudy2007: ani jeden ani drugi nie sa dla mnie wzorami sukcesu, skad taki pomysl? Chodzi mi o to, ze swoj pierwszy milion zarobilem przed trzydziestka, w kraju, ktory podobno jest ruina.