Wpis z mikrobloga

Uskuteczniłam #celuladeals z samego rana, o którym mówili już Mirki. Ekspres Bosch Tassimo + 4 x kapsułki do niego (3 opakowania po 16, jedno 8, ale można wszystkie po 16) za 19,04 RAZEM. Bo w Carrefour promocja, model TAS 1202 za 169,00 + te 4 paczki kapsułek dowolne smaki po 0,01gr. Czyli ekspres i 4 paczki w cenie jednej paczki kapsułek. Oczywiście jeszcze deal nie zakończony, czekam na zwrot, ale radzę szybko kupić, bo niby promocja do września, ale pula zwrotów to 37 000 zł, czyli nie do nieskończoności. Powiadomię jak dostanę $$. #promocje #tassimo link: http://promocjebosch.pl/
Pobierz Shagga - Uskuteczniłam #celuladeals z samego rana, o którym mówili już Mirki. Ekspres...
źródło: comment_vScIWRXR8had0AD4OnTy6BCeUpiZAwmU.jpg
  • 29
@Shagga: troszkę się podepnę pod temat.
Orientujecie się czy takie kapsułki można (bez skutków ubocznych) wykorzystać jeszcze po upłynięciu terminu ważności??
Mam w domu kilka pudełek tego ale termin minął ok 6-12 miesięcy temu :-(
@Gacrux: Czytaj ze zrozumieniem. Kupiłam ekspres w sklepie i jeszcze nie dostałam zwrotu, bo kupiła to przed chwilą - wyraźnie napisałam to wyżej. Poza tym na zwrot mają wg. regulaminu 60 dni. Wypełnia się specjalny formularz, zdjęcie paragonu i kodu kreskowego z opakowania jest potrzebne.
@spoxman: jeszcze nie piła swojej, w pracy piłam i dobra, lepsza na pewno niż rozpuszalna czy sypana do kubka zwykła, a pewnie gorsza niż świeżo
@Shagga: a ile kosztuja kapsulki same w sobie? Zwrocilas uwage bedac w sklepie?
Zeby sie nie okazalo, ze to taka promocja jak z drukarkami. Kupisz dwie paczki kapsulek i wychodzi tyle samo co za ekspress...
@PurpleHaze: 20 zł za 8 lub 16, drogo dość, ale 56 kaw za 20 zł to warto kupić nawet jeśli więcej tego nie użyję. Kawy wychodzą smaczne. 56 kaw w cenie jednej ze Starbucksa, dla mnie mega promocja. Gdybym miała inny ekspres to nie warto, ale że piję tylko rozpuszczalne i parzone w kubku to sądzę, że super sprawa.
@morfis2: si, tylko no zwrot nie od razu, ale liczę że przyjdzie, w końcu dopiero drugi dzień promocji, promocja potwierdzona na fanpagu i stronie Boscha. Plus to tak naprawdę 2 promocje, bo tylko w Carrefuorach jest promocja na ten ekspres, że jest 10 zł tańszy i że dodają te kapsułki. Sama w sobie polega tylko na zwrocie 150 zł za zakupiony ekspres, są rózne modele do wyboru