Wpis z mikrobloga

Wyprawa dookoła Polski na rowerze - start jutro o 3-4 rano. Może ktoś z #rowerowykrakow chce ze mną wystartować kawałek?

Jakbyście mogli to Mireczki wyplusować w gorące (pierwszy wpis Wam się udało), żeby do paru nowych osób dotarło, abym może jeszcze jakiś nocleg wyhaczył, to byłbym wdzięczny. Taka akcja "pomóż plusem przetrwać podróż". Pod tagem #metaxynarowerze będą codzienne relacje z postępów. Moje Endo - będzie live - oraz Strava. Tak jest tam moja morda, jest tam gdzie mieszkam - nie, nie przeszkadza mi to. W tym linku macie szczegóły jak wyprawa będzie przebiegać.

Na zdjęciach poniżej macie orientacyjną trasę, com zabrał ze sobą i jak wygląda objuczony rower. Rower waży z bagażami ok 14.5kg, plus woda w bidonie da jakieś 15kg z ogonkiem.

Odcinek na jutro (ok 250km) #krakow ⟹ #zakopane ⟹ Niedzica ⟹ Rytro, gdzie śpię u Mirka i Mirkówny (nie wiem czy chcą się ujawniać skąd są - najwyżej jutro ich pochwalę).

Kto mógłby poratować noclegiem to poprosiłbym o kontakt. Jadę na wschód. W Gdańsku będę koło 25 czerwca. W Krk muszę być do 15 lipca toteż resztę terminów możecie sobie wyestymować.

Życzcie powodzenia, trzymajcie kciuki, módlcie się - cokolwiek byle mi się udało.

PS. Jeden z Mireczków: @Kovacs będzie mnie nocował nad morzem. Zbiera na specjalistyczny rower dla siebie, bo jest niepełnosprawny. Jak możecie mu pomóc jakąś złotóweczką to byłoby miło. Taki charytatywny wydźwięk tej wyprawy:

Tu jest jego AMA. A to strona fundacji. Nic z tego nie mam, nic z tym wspólnego. Ale skoro jest okazja komuś pomóc to czemu nie?

NIP: 957-00-02-561, REGON: 190291777
KRS: 0000050483
KONTO: Credit Agricole Bank Polska S.A
Nr 80 1940 1076 3082 7363 0000 0000
z dopiskiem "Dla Michała"

#rower #szosa #polska #podroze #turystyka
metaxy - Wyprawa dookoła Polski na rowerze - start jutro o 3-4 rano. Może ktoś z #row...

źródło: comment_CA0ozS0j3YvJogSUb8AX3JZNRUeWa3Su.jpg

Pobierz
  • 188
@metaxy: Plusik jest, tag obserwowany, a w niedalekiej przyszłości postaram się wspomóc Mireczka z Gdańska. Więcej chyba nie pomogę, bo mieszkam na północ od Krakowa. Powodzenia na trasie! Wytrwałości i dobrej pogody.