Wpis z mikrobloga

@LQQK: @fatziom: @XAIMEII: Próbowałam wszystkiego, nie da rady.
To tylko jeden z wielu problemów na tym komputerze, ale chyba ten jest najbardziej denerwujący. Do tego jeszcze dochodzi zawieszanie się -> czarny ekran i pozostaje tylko restart (z 5 razy dziennie). Plus problem ze sterownikiem karty graficznej, który czasem traci sprawność.
@inercja: W takiej sytuacji, to może być wszystko. Wydaje mi się, że najszybciej będzie reinstalacja całej windy. Chociaż w tej sytuacji podejrzewałbym problem sprzętowy. Zacząłbym od zasilacza, potem HDD, RAM, i jak diagnoza tych części nic nie pokaże, to zostaje płyta. Polecam zgrać sobie najważniejsze dane ;)
@inercja: A ten czarny ekran to przypadkiem nie efekt pirackiego windowsa ? :) Z tego co kojarzę własnie tak blokowany jest lub był ekran w piratach xp czy siódemki. Może to być też efekt jakiegoś wirusa lub awarii sprzętu lub sterowników.
Jaką wersję windowsa masz zainstalowaną ?

Co do firefoksa, wpisz w pasku adresu about:crashes kliknij w pierwszy link / pozycję od góry, skopiuj z paska adresu link i wklej tutaj
@moooka: Mam piracką siódemkę. Problemy zaczęły się, gdy odinstalowane zostały sterowniki do karty graficznej. Próbowałam potem spróbować wgrać je na nowo, lecz problem nadal występował.

wpisz w pasku adresu about:crashes


Wpisuję, a Firefox się przycina (brak odpowiedzi). Próbowałam trzy razy.
Wpisuję, a Firefox się przycina (brak odpowiedzi)


@inercja: Skopiuj about:crashes, wklej w pasek adresu i wciśnij enter, jeśli przeglądarka tnie się tak, że nie można otworzyć strony to nie jest najlepiej :)
A jeśli problemem są sterowniki to może pomóc wyłączenie akceleracji sprzętowej (w opcjach w zakładce Zaawansowane->Ogólne).