Wpis z mikrobloga

@campleo: Zobacz, że w regulaminie nie piszę nic o posiadaniu, tylko o zakupie( ), więc jeśli mieliby weryfikować to jest argument, a wątpię, że zrobią weryfikację bo komu się będzie chciało( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wiecie kiedy może być syf? Jak ktoś tego oddanego do sklepu S6 kupi i też będzie chciał wziąć udział w promocji :D Ciekawe co wtedy zrobią - każą oddać słuchawki? W sumie regulamin nie obliguje nas do posiadania telefonu dłużej niż w momencie zgłoszenia, bo liczy się tylko fakt zakupu.
  • Odpowiedz
Bawi się ktoś w to? W sumie zainwestowałbym, znalazłem najtańszego na allegro nowego S6 w sklepie internetowym za 2.2k zł. w Media markt za 3k zł jest.


@campleo: Ja biorę w Media Markt bo można oddać w sklepie bez odsyłania.
  • Odpowiedz
@jarzynka: W sumie tak, jeszcze dojdzie prowizja na allegro etc. Masz racje. A powiedz mi, jak odpakujesz i wezmiesz IMEI (musisz odpakować baterie z folii, włączyć telefon etc.) to później można im oddać w ciągu 14 stu dni? Nie przywalą się, że przedmiot jest 'używany' i czy zwrot 14 dni nie obejmuje tylko zakupy przez internet?
  • Odpowiedz
@jarzynka: W Media Markcie można oddać nawet do 30 dni. Przestudiowałem to dziś dokładnie. Według ustawy jest 14 dni, ale oni są mili i dają 30.

Jeszcze taka kwestia interpretacji regulaminu promocji - uważacie, że może braknąć tych najdroższych słuchawek? Regulamin nie przewiduje podziału ilości poszczególnych modeli, więc wydaje mi się, że jakby wszyscy chcieli Level Over, to muszą dać ich 2500 sztuk.
  • Odpowiedz