Wpis z mikrobloga

wróciłam właśnie z rozmowy o pracę i w środę mam dzień wprowadzający (jest to chyba kolejny etap rekrutacji). pracowałabym jako osoba zajmująca się z kontaktem z klientem firmy i w ogóle takie korpo sprawy trochę, zarobki w pierwszym miesiącu 2,5-3k, potem 4k, kolo powiedział że jestem komunikatywna i będzie super. sama nie wiem, czy to dobrze, czy to tak każdemu gadajo. ale zobaczymy. jeszcze nie pracowałam w czymś takim. ma ktoś doświadczenie podobne i powie jak się to rozwinęło?

#oswiadczenie #dobrzeczyniedobrze #niewiem
  • 36
@Rick_Sanchez: mówisz? bo mi się to za piękne wygląda, ja nie mam doświadczenia w ogóle w kontakcie bezpośrediym z klientem, jedynie w sklepie raz jako obsługa i za kasą i w call center na sprzedaży :P
@PiccoloColo: no odrzuciłam tę robotę, nie będę za 7/h robić xD no pewnie z 8h, bo to pełen etat by był już. uznałam że pójdę na zaoczne po wakacjach jeśli nawiążę współpracę na stałe z jakąś firmą.
@SScherzo: To dopytaj, bo może się okazać że będziesz pracowała za 8zł/h i dodatkowo będziesz miała możliwość otrzymania premii. I to pewnie tylko teoretycznie, przez niemożliwe do spełnienia cele.
@spacebound: To jak będziesz po dniu próbnym i będzie Ci się chciało zawołać, to daj znać, bo brzmi zastanawiająco. Zwłaszcza, że rozmowa była krótka i szybka i 'już Cię bierzemy, będzie super, bierz 4 kafle'.