Wpis z mikrobloga

Siema mireczki, jako że nigdy nie zawodzicie i zawsze znajdzie się tu jakiś spec od wszystkiego, który pomoże w potrzebie, mam do was pytanie.
Sytuacja wygląda tak, że mam telefon GoClever Quantum350. Wifi do tej pory działało całkiem nieźle, ale dzisiaj rano coś nie pykło i od rana nie łapie mi wifi. To znaczy - niby wykrywa router, ale siła sygnału pokazuje się na szaro, a nie na niebiesko jak dotychczas. I oprócz tego, że wykrywa router - więcej z niego pożytku nie ma. Bo nie łączy mi z internetem.
Jak podejdę pod drzwi pokoju, w którym jest router, to po ok. 5 minutach mi łapie. Ale tylko pod tymi drzwiami, u mnie w pokoju już nie. I tutaj pojawia się pytanie jak to naprawić?



#pomocy #kiciochpyta #android #smartfon #niewiemjaktootagowac #wifi #informatyka
  • 21
@smirk0: no właśnie kiedyś tam zdarzyło się, że spadł, ale nic się wtedy nie działo. Dzisiaj nie spadł, mało co go używałam nawet.
A miałeś problem, że przychodziły Ci zdublowane smsy? Bo mi się nawet nie tylko dublują ale przychodzą po klika razy takie same. (raz rekord to był 13 ten sam sms)