Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki - Wszyscy lubujący się w zakupach u Majfrendów:
WAŻNE OGŁOSZENIE !

W wyniku prowadzonej na mirko konwersacji, odnośnie słabej jakości grup dotyczących aliexpress i inncyh chińskich portali - postanowiliśmy - stworzyć nowy tag.

W tagu: #itemyzchin będziemy wrzucać link z zakupionym przedmiotem, z własnym foto, krótkim opisem i ewentualną oceną.

Parę wskazówek (reszta luźna, nie chcemy tu robić zakonu jak #cebuladeals ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)):
1. Przedmioty mogą pochodzić z chińskich portali aukcyjnych, sklepów i tym podobnych. Nie trzeba się ograniczać do tych najpopularniejszych.
2. Wpisy powinny być prezentacją produktów, fajnie jakby zawierała:
-link,
-foto,
-ocenę,
-opis.
(niezły byłby skrypt automatyzujący proces ( ͡º ͜ʖ͡º))
3. Bardzo groźne zakazy i nakazy: hehe XD
-Nie prezentujemy zakupów z Polski, to już się dzieje w #pokazzakupy
-Nie zadajemy pytań odnośnie sposobów płatności, rejestracji itp. To już się dzieje w #chinskiecuda i wielu poszczególnych tagach portali.
-Nie pytamy czy warto kupić dany przedmiot, do tego są inne tagi.

To całość tego reżimowego systemu ()

Nowy tag to:
#itemyzchin

Zapraszam do jego obserwowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I dzielcie się wpisem, więcej mirków to większy sukces.

@sorasill: Ma przygotować grafikę dla tagu. [edit: @sorasil powiedział i zrobił. Wrzucam w obrazek poniżej - mnie odpowiada, wypowiedzcie się :)]
Wołam także: @mjut: @fanfarek: @eyeti: bo razem dyskutowaliśmy.

#aliexpress #wish #dhgate #banggood #gearbest #zakupy #chiny
#promocja #promocje #promocjezwykopem - bo lubią niskie ceny, a te chińskie są niske i dobre :)
#mikroreklama

TL;DR
Nowy tag do prezentowania zakupów z chin - #itemyzchin
Pobierz Sandman - Mirki, Mirabelki - Wszyscy lubujący się w zakupach u Majfrendów:
WAŻNE OGŁ...
źródło: comment_rXH65SBp19sF3mFc7XHFfmgYGwogVc29.jpg
  • 35
@Sandman: Popieram inicjatywę i dołączam :) Często gęsto robię zakupy w krajach dalekiego wschodu i w miarę możliwości również będe publikować znaleziska ;)
@vomar: tag #itemyzchin dotyczą zakupów u majfrendów. #pokazzakupy jest uniwersalny a dla mnie bardziej dotyczy polskich transakcji.
Nowy tag ma ułatwiać wybór tylko w kwestii chińskich zakupów.

Ale nikt nikogo nie zmsuza :) Nie ma tu zakonu cebuli, możesz czuć się zwobodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChineseMobilePhones: Wybacz. Ty jesteś jak najbardziej ważnym elementem tej układanki :D I nie zapomnieliśmy, za poźno wstałeś a jak to
@Felonious_Gru: Wiem. Jestem z tym pogodzony :)
@ChineseMobilePhones: @Akuku69: @lukazh: @galeon: @MasterSoundBlaster:
Ludzie. Straszne stresy macie :) Wiadomo że idealnie nie będzie, bo to mirko, pełne rozpierduchy - ale za to je kochamy no nie? :)

Mimo że idealnie nie będzie, to na pewno trochę porządku wprowadzi.
1. Myślę że oddzieli rzeczy z Polandii (@ChineseMobilePhones: a czy to będą rzeczy z allegro ale z chinskich portali