Wpis z mikrobloga

#needforspeed #gry #underground2

Potwierdzono również, że projekt nie ukaże się na Xboksie 360 i PlayStation 3. Dzięki takiemu podejściu do sprawy [...]


No, to zajebiście - nie będzie graficznego jebnięcia, ani niczego co mogłoby na prawdę pokazać pazur. Mam nadzieję, że mechaniki nie zepsują (tak serio to mam nadzieję, że całej gry nie zjebią) i że będzie się w to przyjemnie grało.

W sumie będą na E3 i ciekawe jak wypadną.

Poczytajcie: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=91947
k.....9 - #needforspeed #gry #underground2

 Potwierdzono również, że projekt nie uk...

źródło: comment_276CiyfkER1vFubhdpPuWJFUQcVm7mrq.jpg

Pobierz
  • 4
@kamil-litwinczuk-9:

Produkcja tworzona jest przez studio Ghost Games, które jest odpowiedzialne za wydane w 2013 roku Need for Speed Rivals.


przestałem czytać. Jak będzie tak samo #!$%@? technicznie i konsolowo-casualowa jak rivalsy(które dobrą grą nijak nie były) to nawet poziom most wanted czy wcześniejszych serii jej nie uratuje
@rdy: W Rivals nie grałem, bo przestałem się interesować marką po tym remaku Most Wanted. Pamiętam jeszcze Hot Pursuit chyba z 2010 roku i nawet fajnie się grało, tylko znudziło się po jakiś 6 godzinach. Ja tam jeszcze ich nie skreślam. Poczekam do E3 i pierwszych gameplayów i zobaczymy czy warto się w to w ogóle zagłębiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamil-litwinczuk-9:

rivalsy miały założonego capa na 30fps(w grze wyścigowej - super pomysł #!$%@?), a jak moderzy go zdjeli to okazało się że po wejściu na 60 gra #!$%@?ła 2x szybciej :D taka technologia sprzed 15 lat

Później sobie z tym poradzili, ale gra musiała być zablokowana na 30 albo 60, jakakolwiek inna wartość powodowała sypanie sie wszystkiego

HP z 2010 było niezłe. Shifty też ale to nie ten target. Później to
@rdy: celują w największe grono więc co się dziwić, że poszli na coś takiego. Oczywiście wiadomym jest, że każdy nowy NFS to skok na hajs i nic więcej. #!$%@?, tak bardzo chciałbym, żeby to był prawilny Underground, że zawiodę się strasznie jak to będzie taki sam paździerz jak te ostatnie nfsy ( ͡° ʖ̯ ͡°)