Wpis z mikrobloga

//Dubluję wpis ponieważ użyłem złego tagu - niedopatrzenie w pracy niestety. Wybaczcie mi, że znowu wołam ale myślę, że warto. Za niedługo pojawi się kolejny wpis z już większymi konkretami.

Dzisiaj lub jutro pojawia sie nowe konkrety dotyczące turnieju Wykop Cup 1on1 w CS:GO.

Zainteresowanie turniejem bylo bardzo duże wiec chce to doprowadzić do konca. Głównym warunkiem jest jednak wspolpraca z wami.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do przeczytania wpisu ze wstępem do turnieju, który określa jak on będzie wyglądał - http://www.wykop.pl/wpis/12317107/co-do-wykopowego-turnieju-cs-go-o-ktorym-wspominal/ - niektóre informacje są tam nieaktualne i wszystko zostanie ustalone podczas następnych ,,kroków" organizacyjnych.

Wieczorem pojawia sie pierwsze posty w których razem z wami bede omawial szczegóły turnieju w kwestiach organizacyjnych. Bede oczekiwał od was propozycji rozwiązania różnych problemów oraz omówienia pozostałych rzeczy. Najciekawsze propozycje będą brane do osobnego postu i w ramach glosowania poprzez plusy będziecie decydować o tym jak będzie wyglądał turniej.

FabrykaKluczy nie chce sponsorować nagród ale na szczęście mamy 8 serwerów od Pukawki z Hltv oraz 3 klucze Cs:go do rozdania.

Omawianie i glosowania będą trwać d przyszłego tygodnia i jezeli wszystko będzie ustalone to będziemy mogli ruszyć z oficjalnym ogloszeniem turnieju oraz zapisami.

Na dzisiaj przewiduje kwestie zapisów(z wpisowym czy bez itp.) oraz czy gramy aim_mapy czy normalne. Jak pojdzie sprawnie to pójdziemy dalej.

Zdecydowałem sie na organizację turnieju z wami bo dzieki temu nie będzie nieporozumień - gdzie dwie glowy to nie jedna. Chciałbym tez podziękować za duże wsparcie w postach i przede wszystkim na PW gdzie oferujecie swoja pomoc i dobre słowa.

Mam nadzieje ze uda nam sie zrobić naprawde fajny turniej. Nawet bez wielkich nagród. :)

#csgocup #csgo #csgozvojakiem
  • 9
  • Odpowiedz
@pszemek1337: blokada na wymianę trwa chyba tydzień ta? Zapisy nie wystartują na pewno w ciągu tygodnia więc Ci co chcą zagrać niech lepiej uważają z tym zabezpieczeniem i tyle. ;)
  • Odpowiedz
@pszemek1337: zresztą... jak ktoś będzie miał problem z blokadą to zawsze można to rozwiązać jakimś przelewem albo przez innego usera. Problemów robić nie będę a raczej będę starał się sam pomagać innym.
  • Odpowiedz