Wpis z mikrobloga

Mirki z #gdansk #sopot #gdynia #trojmiasto
2 dni temu prosiłem was o pomoc w rozplanowaniu majówki w Trójmieście pod tym linkiem:
http://www.wykop.pl/wpis/12380011/mirki-z-gdansk-sopot-gdynia-trojmiasto-ze-swoja-dz/
Część waszych rad wprowadziłem do planu. Na Hel raczej nie chcemy płynąć, bo nie chcemy tracić tam całego dnia. Osobiście byłem w Gdańsku z kilkanaście razy, w zeszłym roku nawet 3 razy, więc stosunkowo często odwiedzam Gdańsk i trochę go znam. Moja dziewczyna nigdy nie była nad polskim morzem, ani w Trójmieście, więc chcę jej pokazać wszystko. Aquapark musi zostać, może Wam się przejadł aquapark, bo macie go pod nosem, ale u nas w Warszawie niestety nie ma żadnego aquaparku, a poza tym jesteśmy fanatykami pływania.
Teraz mam do Was pytanie- co proponujecie zrobić w miejscach gdzie są okienka na planie w sobotę i niedzielę? Wtedy wolelibyśmy być w Gdańsku.
Co do szczegółowości planu- w styczniu z dziewczyną byliśmy we Wrocławiu na weekend i też był tak szczegółowo rozplanowany plan i nie żałujemy, dzięki temu wyjazd był efektywny. Czas na siku i kupę też się znajdzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pobierz g.....m - Mirki z #gdansk #sopot #gdynia #trojmiasto
2 dni temu prosiłem was o pomoc...
źródło: comment_dgDsMZt71IvGOaHgCUjsqEu3ti04tSUc.jpg
  • 49
@kkb1: Mszę jednak wolałbym w Bazylice, gdyż z nią też jestem bardziej związany emocjonalnie niż z Oliwą. Ale faktycznie może lepiej w niedzielę zamiast Stogów zobaczyć Oliwę i Jelitkowo.
@kkb1: We Wrocławiu też byliśmy w Katedrze Marii Magdaleny, która jest podobna do Bazyliki Mariackiej, pomimo, że zmarzły nam wtedy stopy, bo był styczeń, to było spoko, tutaj już nie powinno być tak źle.
@graczznumerempierwszym: szkoda, że na Gdynię macie tak mało czasu. Sam dworzec, a szczególnie sufity warte obejrzenia, warto wskoczyć do cyganerii - kawiarnia z duszą i historią (po drodze od dworca do oceanarium), przejść się świętojańską i skoczyć w okolice plaży i przejść się deptakiem do wzgórza. Gdynia to głównie modernistyczna architektura jeśli kogoś to interesuje, no i miejsca nad morzem, przystań, plaża itp. Nie zapomnijcie wskoczyć do Infoboxu ;) Polecam również