Wpis z mikrobloga

@ElGordo: No właśnie tez tak myślałem ale jest z tym problem. Mam trenera i dobrze mi się z nim współpracuje ale już z dwóch siłowni nas wyproszono bo stwierdzili, że można ćwiczyć tylko z trenerem, który pracuje na tej siłowni.
@ElGordo: Tak kasę oddali ale się zdziwiłem. Coś za dobrze mają na tych siłowniach chyba z Benefitem. Nie dość że 2 karnety kupujemy to jeszcze im przeszkadza, że razem ćwiczymy. Dla mnie to dziwny business case bo pewnie potem bym tam chodził bez trenera i płacił za karnet.
@matju: wszystko kwestia dogadania, jeżeli wchodzisz na siłownię sieciową, gdzie są już trenerzy, i nagle panoszysz się jak na swoim, to mają prawo Cię wyprosić - w końcu to ich siłownia, a trenerzy których zatrudnili tracą na wiarygodności

kwestia dogadania z właścicielem, menadżerem - coś w stylu " będziemy cicho, nie będziemy się za bardzo rzucać na oczy, raczej relacje kumpel kumpel niż trener podopieczny "
@rudy_bigos: No własnie tak próbowałem. Na tej wymienionej powyżej (http://www.balancefitness.pl/gallery/) nawet wcześniej dzwoniliśmy i pytali czy można ćwiczyć razem i nam powiedzieli, że tak. Jak już przyszliśmy i zaczeli ćwiczyć to wtedy nas wyproszono. Pytałem właścicielki o co chodzi o odpowiedziała tylko, że tamta Pani, która nam pozwoliła już tu nie pracuje.