Wpis z mikrobloga

Mirki jako że jestem tu gdzie jestem już 2 miesiące to śmiało mogę wam polecić przyjazd w moje okolice (Hampshire - Farnborough-Camberley-Aldershot).

Masa pracy, nie tylko gównoroboty bo np według reed.co.uk najwięcej ofert w promieniu 10 mil od miasta jest w IT:

http://www.reed.co.uk/jobs/farnborough-hampshire

W sumie prawie 5000 ofert pracy w promieniu 10 mil ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam mam już trzecią robotę i to na kontrakcie a nie przez agencję a jestem bez żadnych kwalifikacji.

Plusy tego rejonu:

- dużo pracy,
- brak patologii,
- bardzo mało nie białych imigrantów,
- wszędzie blisko na tyle że gdziekolwiek bym pracowal na terenie Farnborough to mogę tam dojść na nogach w max 45min
- świetna komunikacja co 10 min autobus tak że nawet jak dojeżdżałem do miasta obok (na obrzeża) na 7:30 to w godzinę wyrabiałem się uzywajac 3 autobusów
- pociągiem w niecałą godzinę z Gatwick za 14f ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Minusy:
-troche drogie mieszkania

Firmy takie jakie: Autodesk, IBM, Qualcomm, Yodel, Fluor (baardzo duze korpo), Phoenix (outsorcing IT)

#emigracja #uk #praca
  • 50
  • Odpowiedz
@dawid-rams: o kurdę nawet spoko oferty tam są i nie wymagają szczególnego doświadczenia, a kasa fajna :D jeżeli padnie na emigrację do UK, to musze sobie zapisać nazwe Twoich okolic, dzięki ;)
  • Odpowiedz
@dawid-rams: aha... napisałem na priv bo mnie inne kwestie jeszcze interesuję :) odpisz proszę...

Jaki Twój lvl? najlepiej jechać w ciemno czy szukać po znajomych(wiadomo że to różnie bywa)? agencjach?
  • Odpowiedz