Wpis z mikrobloga

wykop AD 2015
tl;dr wykop zamiast dostarczać ciekawych informacji zrobil sie jakims #!$%@? facebookiem i kwejkiem 2.0

ale jestem zażenowany tym gównem.
Codziennie w gorących #!$%@? jakieś koło wsparcia, plusy na pocieszenie, plusy na odwagę, plusy na sraczkę, plusy bo nie masz dziewczyny, nosz #!$%@? nie wchodzę tu po to, żeby słuchać żalenia się jakiejś #!$%@?.
Dalej urodził mi się syn, zmarł mi syn, urodziła mi się babcia, zmarłą mi babcia i w ogole #feels i co jeszcze sie da i dajcie mi plusy to mnie pocieszy, jak bedzie 100 plusów to moja babcia wstanie z grobu! Nie #!$%@?, to jest złe, to nie grupa wsparcia.

No ale nic nie #!$%@? tak jak te #!$%@? pokazmorde. Rozumiem, że niektorzy to tutaj są już właściwie celebrytami i w ogole tworza sie wiezi spoleczne i internetowi znajomi, budujecie sobie tu swoj idealny wizerunek, sarkastycznego samca alfa, a laski sa tu zawsze piekne, kobiece i robia sniadanie męzowi codzien rano. Ale do #!$%@? 99% osób dla ktorych wasz nick nic nie znaczy ma to w #!$%@?, tym bardziej ze nie przedstawia to zadnej wartosci oprocz twojego krzywego ryja i zdjecia nad ktorym siedziales przez 1h.
O kobietach szukajacych atencji i zbierajacych milion plusow juz nie wspomne, bo sie nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna sie pucowac do laski z internetu i dawac jej plusy za to ze wstawila zdjecie w ubraniu.

No i jeszcze wszelkie solgazy, dobrekubki, zepsutelaptopy. Wykop łyka jak młody pelikan jakieś kampanie reklamowe i za darmo odwala robotę za cwanych marketingowców i jeszcze się cieszy. Jak psioczyć na obrzydzające reklamy na ulicach i agresywne kampanie w TV to pierwsi, bo sie przejadlo, bo za duzo, bo rzygac sie chce. Ale solgówno jest tak nudne i cala reszta tych firm, ze po pierwszych kilku wpisach zwiazanych z tym gownem juz nie chce sie tego ogladac.

Lubie poczytać o pracy ratownika medycznego, o nieuprzejmych klientach, o polaczkach na wakacjach. Poprzegladac ciekawe zdjecia. Przeczytac opinie innych na rozne tematy, ale #!$%@? nie mogę, bo wszedzie dajcie plusa, robie pokaz morde i dzis zrobilem kupe.

#gorzkiezale #niepopularnaopinia #boldupy
  • 5