Wpis z mikrobloga

Jeżusie Chytrusie, Mirki!
Jak ja nienawidzę cebuli w klinikach. Tak się składa, że muszę odwiedzać klinikę okulistyczną w Kato. Organizacja jest tam jaka jest i jest do dupy, trzeba czekać długo, kolejki, wszędzie dziadki i ja zagubiona pośród nich, blądzę we mgle. Jako, ze mój przypadek jest beznadziejny to się nade mną czasem lekarze ulitują. bo mam milion badań jednego dnia. Dziś wyszedł do mnie, do poczekalni lekarz porozmawiać i ustalić plan działania, zaprosił na dosłownie 5 min do gabinetu. OCZYWIŚCIE, nie pozostało to bez komentarza cebuli:
"Przyjdo i lekarz od rozu godo z nimi"
"Pewno łapówki dajo" ;_;
"Ja tu siedzem a Ci wchodzom bez kolejki"
"Łona młoda, a ja stary, rełumatyzm mam"
#oswiadczenie #gorzkiezale
  • 21
@MalaCiapa: Mnie kiedyś w przychodni urzekła riposta pewnego starszego pana. Jedna babinka strasznie, ale to TRAGICZNIE narzekała na cały świat, zaznaczając wielokrotnie, że ona tylko po receptję, że inni źli, bo nie przepuszczo, na pewno kłamio, a ona taka chora i doświadczona życiem, a przecież tylko po receptję, szatany wcielone.
Starszy pan z pełną powagą powiedział do kobiety: "Gdyby pani była taka umierająca, to by tak pani nie trajkotała". Wszyscy w
@MalaCiapa: i wstał z miejsca
@aniawplaszczu to co mówisz to prawda, bo kurde ZAWSZE jest "babinka", która wylatuje z tekstem "o boże kochany, ja tylko po receptę, na chwilę tylko ło jezu" "to trzeba było się zapisać" "no ale ja tylko po receptę ło jezu, taka chora pieniędzy na lekarstwa nie mam".
już pomijam,że starzy ludzie chodzą do lekarza tylko po to, aby sobie albo pogadać, albo wyszukać chorobę, bo przecież
@Fibi07: Tołdli czru. Wyobraź sobie jeszcze, jak takich babinek po receptę jest więcej niż jedna. Panie kochany! To dopiero licytacja!

NA SZCZĘŚCIE! Są jeszcze klawe babuszki. Innym razem, jak taka babinka - po - receptę weszła do gabinetu, to dwie inne ją nieźle obś#!$%@?ły :D
- Ty... co ona tam tak długo, tej... Te stare baby to, hihihi, Teresko, jakieś skaranie boskie! Hihihi
-No! Hihi Reginiu, na pewno opowiada jej jakieś