Wpis z mikrobloga

Mój pies Zuzia kończy dziś 15 lat. Dostałem ją w koszyku jako prezent na pierwszą komunię i od tej pory nieustannie jest ze mną do dzisiaj ;-) Ciężko znaleźć psa, który byłby w tak świetnej kondycji przez tyle lat. Jakiś czasu temu był problem z nowotworem gruczołu mlekowego oraz ropomaciczem, ale wszystko dobrze się póki co skończyło.

PLUSY DLA TEJ PANI !!!!!!!

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#pokazpsa #zwierzaczki
źródło: comment_A2AztEtAd9zqOg06HJEYA3nojvBSH1Rq.jpg
  • 65
@FirstWorldProblems: Jamniki to wspaniałe psy, moja sunia jest u mnie od 9 lat, nie wiem ile ma dokładnie, bo zgarnęłam ją z ulicy, ale kilkanaście na pewno, też już posiwiała, a 2 lata temu ratowaliśmy ją, gdy zaczął postępować niedowład tylnych łapek, na szczęście, póki co, nadal chodzi i oby jak najdłużej. Dużo zdrowia i sto lat dla Twojej suni ()
źródło: comment_LOAvLz45Equtey78MRBtUe8KGO9pMsGl.jpg
@lolens:

O kurde, robi wrażenie. :)

@macowiec:

Nie wiem czy to reguła, ale mój jamnik akurat ma świra na punkcie jedzenia, sprawdza co 15-30 min czy jest coś w misce i ciągle by jadła. Ostatnio zrobiło się to dosyć uciążliwe :)

Co do charakteru to wydaje mi się, że psy bardzo uparte i dumne, sprawiają wrażenie jakby wszystko im się należało i z tego co zauważyłem to mają w dupie
źródło: comment_pffFZSR9fC89UMO887SpfH8oarbNmNVo.jpg