Wpis z mikrobloga

#grozbykaralne #mmorpg #moba Dzisiaj znowu zaczynam bawić się w pozbywanie idiotów z mmorpg, nawet nie wiecie ile baranów podaje mi swoje adresy. A ja frajerowi wysyłam pocztówkę z pozdrowieniami i że idzie do niego list, który ma odebrać a jak nie to spalę żywcem cały ten dom. A w liście są dwa składniki i Tlenek żelaza i pył aluminiowy po wymieszaniu Termit, piszę frajerowi że jak będzie dalej ludzi w... to spalę cały ten dom. Od tego czasu już żadnego no brainsa któremu wysłałem taki list nie widziałem w grze. Wysyłam głównie do Hiszpanii Krajów dawnego związku CCCP. I tak się zastanawiam czy do Angola tego nie wysłać. Bo wiadomo że zaraz mnie iterpol ścignie, haha a co mi tam najwyżej trafię znowu na odział zamknięty.
Będzie darmowe ćpanie, a chociaż nie będą się gnoje panoszyć po mmorpg/moba ja te #!$%@?
http://smite.guru/match/145431239
P.....c - #grozbykaralne #mmorpg #moba Dzisiaj znowu zaczynam bawić się w pozbywanie ...

źródło: comment_79YukkKkf5qN4Fd2KMkMHJ1D6IHED1SJ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@plonace_kalosze:
Bardziej o efekt psychologiczny mam twój adres a tu masz próbkę tego do czego jestem zdolny, i opisuję wiele ciekawych rzeczy np. jak fajnie można zrobić z TERMITU odrobiny rozpuszczalnika do rozrzedzenia smaru, idzie zrobić napalm i że spalę frajerowi całą chatę.
  • Odpowiedz