Wpis z mikrobloga

@serczi: eetam, ja jak jeszcze miałem kobiete :P, to jej koleżanki określałem, jak "ta z dużymi cyckami" albo "ta z zajebistymi wlosami" i sie za to nie obrazala. Mam problem z zapamietywaniem imion ludzi z ktorymi nieczesto sie spotykam :P Ale obrazala sie na mase innych rzeczy :(
@serczi: Na skraju trzęsawiska żył raz taki skorpion, który pragnął przeprawić się na drugi brzeg. Zwrócił się więc do pewnej żaby tymi słowami:
- Zabierz mnie, proszę, na swój grzbiet i pomóż mi dostać się na drugi brzeg!
- Chyba jesteś szalony, odpowiedziała mu żaba. Jeśli cię wezmę na mój grzbiet, ty mnie ukłujesz, a ja umrę!
- Nie bądź głupia, odpowiedział na to skorpion. Jaką korzyść odniósłbym z uśmiercenia cię
@Vaster: Kiedyś się mnie była zapytała, jakbym miał do wyboru ją z piersiami takimi jak aktualnie ma, a drugą jej "kopię" ale z większymi piersiami, to którą bym wziął. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zapytałem się jej, czy tylko piersiami się różnią, charakter itp. ten sam, odpowiedziała, że tak. To powiedziałem, że tę z większymi piersiami, co było błędem. Głupie pytanie, głupia odpowiedź. ( ͡º ͜ʖ
@Vaster: Stary - to nie jest pytanie na które się odpowiada tylko pytanie testowe sprawdzające jakość twojego rozumowania. To tak jak byś zapytał kobietę jak by miała przespać się ze swoim byłym to którego by wybrała - sam fakt próby odpowiedzi na tak postawione pytanie świadczył by o tym że nie jest to zbyt światła kobieta. Zakładając że rozmawiasz z kimś na poziomie, odbijasz że na takie tematy to mogą sobie