Wpis z mikrobloga

  • 487
@rysiekryszard: "Co sądzę o czystości przed małżeńskiej"
TAK
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: pełno tam takich, swoją drogą te 2 lata temu to najprawdopodobniej odpalenie desperacji, bo ojciec dziecka zastosował się do obyczajów swojego plemienia. O tyle dobrze, że widać dzieciaka na zdjęciach.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: ja pisałem na wykopie niedawno o takiej sytuacji znajomej osoby i powiem ci takie "kobiety" inteligencja nie grzeszą. Ta kobieta, o której pisałem, też udawała głupia (jej matka zresztą też) i była oburzona, że żaden Polski samiec nie jest nią zainteresowany tylko z powodu małego muzinka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: najlepsze że to przeciętnej urody gruba baba z czarnym dzieckiem a i tak gdzieś tam w skodzie fabii 1.0 jedzie ten plugawy beciak z zakolami który ją niedługo pozna i będzie myślał, że Boga za nogi złapał. XD
  • Odpowiedz
"Co sądzę o czystości przed małżeńskiej"

TAK

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@Lachon: kiedyś napisałem tam prawdę, że nie jest dla mnie ważna i dostałem bana, więc każdy kto tam ma profil musi pisać, że jest ważna.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Znaczy, spoko że się nawróciła i przestała kur*ić z murzynami. Żeby było pięknie to powinna związać się z również nawróconym #!$%@?ą z czarną córką, ale znając życie weźmie ją jakiś napalony beciak 25-letni prawik
  • Odpowiedz