Wpis z mikrobloga

@Majaga: A czego Ty oczekujesz po wypoku? Poszukaj sobie jak Ci się chce analogicznego wpisu o filmach/zespołach muzycznych. Tutaj wszystkie znane seriale/filmy/zespoły są #!$%@? dla kogoś, to jest duża społeczność więc statystycznie komuś się musi nie podobać, a mało kto potrafi przyznać, że nawet jak jemu się nie podoba coś to może być obiektywnie dobre.
@Majaga: najgorsza szmira to może nie, ale czyta się wszędzie jakie to genialne i super, a potem się ogląda i okazuje, że zwykły średniak. Pamiętam jak zacząłem oglądać BB i byłem mocno zawiedziony, serial, który miał ze 3 dobre odcinki na każdy sezon, a reszta w większości nuda i bardzo irytujący bohaterowie z walterem na czele. Na GoT zbytnio się nie zawiodłem, bo znałem książkę i widziałem, że będzie to tylko
@miki4ever: Jeśli 99% ludzi mówi, że serial ABC jest dobry (w tym ludzi oceniających stronę techniczną) to znaczy, że obiektywnie patrząc jest dobry. Nawet jak się nie podoba temu 1% to znaczy, że obiektywnie patrząc po prostu jest dobry.
@miki4ever: oczywiście, że jest. Na serial składa się wiele czynników, które można ocenić bardzo obiektywnie i fachowo. Jak na przykład scenariusz, dialogi, efekty specjalne, kostiumy, wydarzenia. Poza tym liczy się statystyka. Jeżeli na filmwebie widzisz średnią filmu 4,0, to sądzę, że jednak zasugerujesz się oceną większości.
reaking Bad, House of Cards, Game of Thrones, Vikings czy True Detective


@Majaga: Dawanie #!$%@? o takie rzeczy. Te seriale są po prostu dobre. Część ludzi tak ma, że jeśli coś jest dobre i popularne to muszą to dissować, bo się wtedy czują wielkimi znawcami. Gdyby te seriale nie były znane to by były ich ulubionymi i każdemu by o nich gadali.
@MorDrakka: jedni mają gust inni nie mają, Ty chyba o odcinku o Mike'u napisałeś, że wieje od niego nudą czy coś w tym stylu? za to arrow i the flash jak zawsze w formie, wiec wszystko ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)