Wpis z mikrobloga

Pisałem tydzień temu, że DHL, nagle zapragnął upoważnienia i oświadczenia o przeznaczeniu paczki. Paczki zatrzymali, więc byłem zmuszony im je dostarczyć.
Po wszystkim dostałem maila, ze odprawa zakończona i należność można przelać na konto, a jak nie to zapłacić kurierowi który będzie miał fakturę z paczkami.
Kurier przynosi paczkę, chcę płacić, a on na to, że nic nie trzeba. Sprawdził w systemie, do paczki nie było żadnych opłat / faktury. Miał się odezwać gdyby coś było nie tak, ale milczy od poniedziałku.
Pytanie - robić im przelew, czy czekać aż się upomną sami???

#aliexpress #dhl
  • 9
  • Odpowiedz
@sylwek2k: No to czekamy:D W mailu nie ma żadnej wiadomości odnośnie terminu płatności

Uprzejmie informujemy, że odprawa celna Państwa przesyłki o numerze listu przewozowego XXXXXX została już zakończona. W związku z powyższym, zgodnie z umową dotyczącą formy płatności, prosimy o przygotowanie kwoty 208,80 dla kuriera lub dokonanie przelewu na nasze konto (preferujemy okazanie potwierdzenia przelewu dla faktur gotówkowych). Faktura za należności celno-podatkowe zostanie dostarczona wraz z przesyłką. Poniżej znajdą Państwo informacje
  • Odpowiedz