Wpis z mikrobloga

@jazgotek:

myślenie kobiet jest proste, przewidywalne i schematyczne

W dużej części jest, ale w tym "domyśl się" chodzi zwykle o coś innego.

O jakąś konkretną kwestią do rozwiązania. Tylko potencjalnych kwestii do rozwiązania są miliony.

Np. o to, że obiecaliśmy, że w dniu jej urodzin zaprosimy ją do jej wymarzonej restauracji, a o urodzinach całkowicie zapomnieliśmy. To nic skomplikowanego. Nic dziwnego. Bardzo prosta sprawa i równie prosta do rozwiązania. Wystarczy powiedzieć
@Sh1eldeR: Ja tam zawsze mówiłam mojemu chłopakowi co mam na myśli, wtedy uważał, że jestem dziecinna skoro wyjaśnianie błahych kwestii na prawdę zajmuje mi czas i powoduje smutek. I kobiety właśnie idą tym tropem. Nie mówią bo wiedzą, że nie jest to duża sprawa, aczkolwiek boli i tak powstaję nieporozumienia. Nie polecam.
jestem dziecinna skoro wyjaśnianie błahych kwestii na prawdę zajmuje mi czas i powoduje smutek.


@Lallable:
A co jeśli ma rację? Co jeśli przeszłaś tylko połowę drogi do posiadania zdrowej, dorosłej, silnej psychiki?

Jeśli faktycznie często czułaś się "zraniona" i "smutna", to coś jest nie tak. Albo z Twoim życiem, albo -- co się dzieje równie często -- z Twoją głową. Bo przejmujesz się pierdołami. Pomyśl: czy bycie smutnym i zranionym coś