Wpis z mikrobloga

Może mi mirko polecić słuchawki do biegania. Próbowałem biegać z jakimiś samsungowskimi dousznymi, ale ciągle wypadały. Chciałem kupić Sennheiser OCX685i ze względu na ich kształt, który ma sprawić, że nie wypadną. Ich cenę sprawdzałem w okolicy świąt i była znośna, ale musiał bym na nie wydać nawet 200zł. Nie ma jakiejś tańszej alternatywy do 100-150 zł, która była by wygodna i nie wypadała z uszu? Jakość brzmienia ma dla mnie drugorzędne znaczenie.
#sluchawki #kiciochpyta #bieganie #bieganiesprzet #sennheiser
  • 15
@sebastian-koziel: może źle dobrany rozmiar gumek, albo gumki Cię nie lubią, tak jak i mnie - zawsze mi uciekają z ucha, a przerobiłem tego naprawdę całą furę. Jest na to jedna rada - comply foam. Bo nawet jak będziesz miał z tymi zausznikami to będą Ci się silikony wysuwać jeśli over the ear nie pomogło. Comply siedzą sztywno. Ewentualnie poeksperymentować ze słuchawkami typu koss ksc75.
@sebastian-koziel: sony mdr-as200 - pełny pałąk, jeśli nie masz jakiś mega zdeformowanych uszu to nie ma szans żeby wypadły. Aha, nie polecam biegania w dokanałówkach, zapalenia ucha można się nabawić, no i wygłuszanie odgłosów otoczenia też nie jest zbyt pożądane przy bieganiu np. ulicą
@sebastian-koziel: Ja kupiłem kiedyś omx 680- są wybitne, nie wypadają, a przedłużkę z pilotem się odpina, i masz idealną długość do telefonu na ramieniu. Do tego nie są dokanałowe- jak się biega nocą po mieście, to warto słyszeć co się dzieje dookoła. Kiedyś dałem chyba ze 180 za nie. Tylko to niestety już stary model, ale może jeszcze gdzieś znajdziesz.
@sebastian-koziel: biegam ze słuchawkami Sennheiser MX 375 i jestem zadowolony: z ceny, z jakości i nie wypadają podczas biegania ( ͡° ͜ʖ ͡°) korzystałem przez moment z dousznych, jakość fajna, ale jakoś nie wygodnie mi się biegało, ucho mnie bolało, a jak wkładałem zbyt delikatnie to wypadały.
@sebastian-koziel: Spróbuj z piankami , zamiast gumek. Miałem ten sam problem, a pianka siedzi tak że ciężko wyciągnąć. Przy zakładaniu musisz ją wciskając trochę wkręcić w kanał ucha. Potem jak postawisz w cieple to się prostuje. Polecam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)