Wpis z mikrobloga

Jejku jak miło.
Bardzo dziękuję za docenienie. Chciałbym pogratulować wszystkim uczestnikom, w szczególności zaś colegom @ninetyeight oraz @Old_Postman (cauka to pauka także ten). Zwracam uwagę, że colegą Old Postman ledwo wygrałem więc wszystko mogło się potoczyć inaczej. Gratuluję @Patres że udało mu się włączyć do zabawy tak szerokie grono użytkowników.

To był niezapomniany wieczór. Emocjonujący, intrygujący, radosny. Dziękuję każdemu kto złożył plusa na karb mojego zwycięstwa. Wierzę, że plusowaliście nie tylko mariana ale przede wszystkim wolną Polskę. Polskę, w której nikt nie musi bać się chodzić po ulicy. Polskę, w której urzędnik odpowiada za swoje błędy. Polskę, w której można po prostu iść do sklepu i kupić sobie bułkę. Dzisiaj nie wygrałem ja. Dzisiaj wygrała Wolna Polska. Czy to jaskółka zmian na wykop.pl?
Osobiście wątpię ale chcę wierzyć. Wszystkim lewakom, którzy ironicznie oddali na mnie głos także dziękuję. Zrobiliście pierwszy, mały kroczek do wyleczenia. Dzisiaj plusujecie marianabaczala a jutro, kto wie, być może wreszcie obudzicie się z waszego odrażającego koszmaru pod tytułem państwo opiekuńcze. Wstańcie do życia wreszcie! Biją dzwony. Czas już!
Jedzcie karkówkę bo jest dobra, zwłaszcza grilowana. Osobiście nie lubię żeberek ale karkówka, o matkoboska, wspaniała rzecz. Kiedy będzie lato to sobie zrobię grilla i będzie karkówka. Ludzie mówią, że ta z biedry jest do dupy ale ja się nie zgadzam. Pyszna jest.

#konkurszpatresem
  • 9