Wpis z mikrobloga

Faceci! Jesteście #!$%@? żałośni!


Siedzę na badoo już ponad miesiąc. Wnioski:
1. Ta rozpacz zaruchania kogokolwiek jest ogromna.
2. 95% facetów facetów zaczyna rozmowę od "hej" czy tam innego powitania i milczy.
3. Rozmowę wiecznie muszę ciągnąć ja.
4. 80% facetów nie umie się poprawnie wysłowić, nie mówiąc o rażących błędach: "wrucilem" "poczontki" "ksierzniczko" "żecz" "ja jusz po kompieli" - to wszystko tylko z dziś.
S. Oczekują, że od razu pojadę do nich na spotkanie. Oczywiście w większości to miałoby być seks spotkanie. I najlepiej jakbym miała własne auto, żeby być na zawołanie. To nic, że dzieli nas czasem lekko ponad 100km. Mam już teraz przyjechać.
6. Przywitają się, nawet się przedstawią i... cisza. Na ogół odzywają się z tydzień później. I znowu cisza przez parę dni.
7. Jeśli już uda się cokolwiek porozmawiać, to od razu oczekują, że jesteśmy od razu w "związku", by chyba można było się bzyknąć.
8. Nie potrafią poprowadzić interesującej rozmowy.
9. Oczekują, że po 3 zdaniach będę sikać w gacie na ich widok. Rozpłynę się w oh i ah. Niestety nie piszą nic, co by mnie zaintrygowało.
10. Największy ból dupy jest z powodu prywatnych zdjęć. 90% zaraz o przywitaniu się, prosi o dostęp. Nie udzielam go po tak krótkiej rozmowie. Na to trzeba zasłużyć ciekawą rozmową. Czymś co mnie zaintryguje i będę miała na to ochotę, by je pokazać.
11. Pretensje z powodu nie udzielenia dostępu i wyjaśnieniu dlaczego, w 50% kończy się jakimkolwiek brakiem odzewu.


Owszem, nie jestem alfą i omegą. Odpisuję każdemu, ale aż mnie bierze niechęć na widok tych żałosnych podchodów. Nie ma już facetów, którzy by umieli poprowadzić normalną rozmowę. Tak, jestem wredną i złośliwą suką. Ale już mnie szlag trafia. Trudno, albo będę sama do końca życia, albo znajdę kogoś kto dorówna mi inteligencją i będzie na jakimś odpowiednim poziomie umysłowym.
Mam wrażenie, że oczekuję czegoś niemożliwego od faceta. NORMALNOŚCI. A nie jakiegoś płaszczka, z którego żałość bije na kilometr. A teraz możecie po mnie jeździć.

#niepopularnaopinia #niebieskiepaski #zaldupesciska #badoo #boldupy #szlagmnietrafia
  • 138
  • Odpowiedz
A teraz możecie po mnie jeździć.


@butterfly: Masz racje, większość źle interpretują takie aplikacje, można trafić na fajne partie, ale jak sama widzisz bardzo ciężko. Co tu więcej mówić, desperacja over 9000.
  • Odpowiedz
@butterfly: A poważnie, to zrobiłem sobie tam konto, wrzuciłem zdjęcie jak byłem gruby i nie odpisałem na żadną wiadomość, że różowy paskin chce porozmawiać i tu właśnie pytanie - czemu pierwsze nie zagadają? Nie mogś, czy to jakiś bocisław mi tu ściemniał? XD
  • Odpowiedz