Wpis z mikrobloga

#windowsphone #nokia

witajcie, opisywałem wam ostatnio wypadek mojej nokii 1520. Rozbity digitalizer - pajęczyna na szybie + niedziałający dotyk. Po zapoznaniu się z kosztami naprawy postanowiłem go sprzedać w takim stanie. Chciał bym tylko zgrać z niego zdjęcia i .... dupa. Na ekranie trzeba potwierdzić przesył danych przez usb. Da się to jakoś ominąć? Zresetować do ustawień fabrycznych potem mogę go zdalnie przez windowsphone.com tylko potrzebuje dane!
pomocy
  • 32
@tsstolik: masz jeszcze różne inne możliwości, wyjąć karte pamięci i z nią działać na kompie itd. część telefonów można podłączyć wyłączonych, albo włączonych w specjalnym trybie (wykorzystywane do zmiany oprogramowania itd. ale to starsze modele, nie wiem jak z nowymi smartfonami bo jestem baaardzo do tyłu z tym).
@tsstolik: Jak masz win7 lub coś nowszego na kompie to podłącz komórkę, wejdź w "mój komputer" i po prostu wejdź na pamięć telefonu. Ja tak zawsze robię, nic nie trzeba potwierdzać.
@tsstolik: Kurdę, już wiem chyba o co chodzi. Na lumii w ustawieniach USB masz zaznaczone pewnie "zapytaj przed użyciem transmisji danych przez USB". Jak tak to dupa...
@tsstolik: powiedz mi, czy działają klawisze funkcyjne? tj. strzałka, logo windows i lupa?
Jeżeli tak to z poziomu strony www zainstaluj Easy transfer, uruchom go za pomocą komendy głosowej dostępnej po przytrzymaniu lupy. A następnie z poziomu przeglądarki zgraj co ci potrzebne.

Trzy warunki to:
1. działające klawisze funkcyjne
2. podłączenie telefonu do wi fi w tej samej sieci co komputer
3. możliwośc odczytania adresu który wyświetli easy transfer