Wpis z mikrobloga

Mirasy kolega zdegustowany, bo niby nie jego problem, ale mama już tak i generalnie dziwi go następująca sytuacja (mnie też):

Młodszy brat kumpla chce sobie zrobić osiemnastkę (po czasie bo jest z lutego) i z tego co kumpel mowił to tam wszystko sobie ten brat zaplanował, pozapraszal, oplacił lokal na pol bo robi z kolegą i podobno juz tylko odlicza do końca i tu nagle mu rodzicielka robi inbę bo osiemnastka w marcu jak już jest Wielki Post i ona sobie przypomniała i on ma to odwołać i bez dyskusji. Brat podobno taki katol w stanie 'step out' i nie obchodzi go to szczegolnie, ale matka zrobiła taką aferę, że ten jego brat aż do niego chciał się przeprowadzic na noc xD Nie wolno sie bawic w wielkim poscie bo bedzie mial grzech smiertelny i ma to przelozyc albo odwolać i nie ma dyskusji, zaproszone kilkadziesiąt osób ją nie interesuje, współorganizator też nie i kropka. Szczerze nie wierzyłem jak to słyszałem... Jak oceniacie taką postawę matki wobec pelnoletniego syna i jak to rozwiązać? Dla mnie paranoja i taki trochę mało miłosierny zamordyzm, ale nie słyszalem jeszcze podobnej historii i mnie dosć zszokowała, oceńcie mirki :/

#pytanie #feels #nocnazmiana #gorzkiezale #przegryw #wielkipost #wiara #katolicyzm
  • 20
@Kazach_z_Almaty: eee to mało w życiu słyszałeś, ja miałam w licbaza ludzi którzy sami twierdzili, że nie robią 18 wtedy i wtedy bo post wypada, albo notorycznie miałam do czynienia z historiami w stylu - ksiądz we wsi nie pozwala wynająć jakiejś tam sali na zabawe bo post xD
niech idą do księdza z prośbą o dyspensę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ksiądz normalny to udzieli i matka z głowy


@peralta: ksiądz najprawdopodobniej jest normalny i sprowadzi matkę do na ziemię. Inaczej straci kasę za ślub/chrzest w przyszłości.