Wpis z mikrobloga

@MarianSkrzypek: Tak mi się jakoś skojarzyło. Fragment arykułu z weszło.com


"Otóż grając w barwach Sampdorii, Icardi był bliskim kumplem Maxiego Lopeza. Razem kręcili się po mieście, wspólnie wyjeżdżali na wakacje – standard. I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że Icardi puknął Lopezowi żonę, a potem sam się z nią ożenił. Koniec historii? A skąd. Icardi poszedł o krok dalej i wytatuował sobie na całym ramieniu wizerunki trójki dzieci, które Wanda
Dla samotnej matki głównym kryterium doboru faceta jego opiekuńczość i stabilność, a nie "motylki w brzuchu".


@Sancho_Pansa: Uwaga, niespodzianka. Dla kobiet w ogóle stabilność i poczucie bezpieczeństwa są niezwykle ważne przy podejmowaniu decyzji o doborze docelowego partnera. Motylki mogą być przy wielu facetach, a poczucie, że to ten, który ma być mężem już niekoniecznie. Tak to działa.

Ba, powiem więcej. Dla wielu facetów w pewnym wieku też jest to ważne. Tzn.
@NR00: To wszystko prawda, ale to nadal nie czyni tych facetów głupimi. Po prostu z rachunku zysków i strat więcej jest po stronie zysków. Oczywiście w przypadku rozsądnego i świadomego wyboru, a nie bezmyślnego.

Ja nie twierdzę, że bym coś takiego zrobił, bo to jest niezwykle trudna sytuacja i nie wiem, czy bym dał radę. Jestem ojcem, kocham moje dziecko nad życie i nie wyobrażam sobie wychowywania cudzego. Ale nie wykluczam,