Wpis z mikrobloga

@jamtojest: to prawda, że są wyjątkowi, są wyjątkowo głupi. Co prawdą nie czuję żadnego instynktu "tacierzyńskiego", ale dla mnie nie do pomyślenia żeby wejść w taki związek. To byłby cios w moją męskość i to raczej nie byłaby taka sama miłość jaką czuję się do własnego dziecka, gdy patrzysz na nie i wiesz, że jest cząstką ciebie. Wydaje mi się, że tacy faceci mają gdzieś w głowie myśl, że to jednak
@ogier_burrito: Ty w ogole znasz znaczenie slow, ktorych uzywasz?
Moj ojciec wiążąc się z moją matką podjął się opieki nad jej synem, a moim bratem. I takich historii jest masa. Tylko jak sie ma 15 lat to trudno o głębszą refleksję.
Spamowanie facebooka jest glupie, ale wysmiewanie i pietnowanie faceta, ktory zwiazal sie z kobieta mającą dzieci jest po prostu złe.
Szacunek, szacunkiem ale takie memy od razu wywołują u mnie raka, zająłeś się dzieckiem wdowy? okej twoja sprawa,ale chwalić się tym i wypisywać, żeś taka wyjątkowa osoba to "lekka" przeginka. Chcesz być dobrym wujkiem? No to sobie bądź,ale bez zachwalania komu tylko się da, że taki wyjątkowy jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MarianSkrzypek: Z tego Twojego cytatu wynika, że myślisz, iż jakiś facet takiego mema stworzył, by
@NR00: Oczywiście, że jak szczyl będzie miał 12-16 lat to nieraz Ci wypomni że nie jesteś jego ojcem i nie masz nic do gadania. Nieuniknione.
W moim towarzystwie mam dwójkę bliższych przyjaciół (facetów) którzy się w taki związek wpakowali.
W obu przypadkach prawdziwy ojciec był porządnym #!$%@? (jeden dymał wszystko co na drzewo nie ucieka, drugi po paru latach bił żonę). No i Ci moi przyjaciele pojawili się jak rycerz na
no chyba, że kulturowo jest to związane i bierze pod opiekę dzieci brata


@ogier_burrito: u Wałęsów tak było XD

dodatkowo po latach może wyjść opcja, że to dziecko ma cię w dupie i nie uważa za swojego ojca


@NR00: nie "może wyjść", tylko praktycznie zawsze tak się dzieje w okresie gimbazy i licbazy

@Blaskun: jeśli będziesz chętnie wypłatę przynosił w zębach co miesiąc, to przyjmie (