Wpis z mikrobloga

kazdy wpis rozowego paska w goracych w pigulce:

JAK WY MOZECIE MIEC TAKIE DZIEWCZYNY HEHE, KOBIETA TO MA SIEDZIEC W KUCHNI I NIE MARUDZIC

HIHI KOBIETY #!$%@?

JA TO LUBIE GRAC Z MOIM NIEBIESKIM PASKIEM W GRY A NIE JAKIES NUDNE KOMEDIE ROMANTYCZNE

TYLKO PIZZA PIWO I CYCKI xDxDxD

JESTEM INNA NIZ WSZYSTKIE


a stuleje plusujo te #!$%@? populizmy atencjuszek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #heheszki #niepopularnaopinia
  • 22
@nekti: a ja lubię komedie romantyczne, pizzę, piwo trochę też, no i mam cycki.. Siedzenie w kuchni lubię średnio i nie przepadam za xboxem. Teraz nie wiem, czy się łapię na miano atencjuszki, czy już jestem zwykłym różowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem, no ja z moją to zapale z bonga, zjem pizze i obejrzymy gwiezdne wojny (sama proponowała). Przejdziemy razem jakąś gierke na coop na xboxie. Albo zabierze mi pada i bedzie napieprzać w gta online przez pare godzin. A potem mi odda żebym sobie pograł a sama bedzie malować paznokcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nokja: tak, różowe mogłyby sobie robić takie psychotesty, jak kiedyś w bravo były..

0-5 niestety, jesteś zwykłym różowym paskiem, nie ma dla ciebie nadziei,
5-10 nie jest dobrze, ale masz potencjał; popracuj nad gotowaniem oraz obsługą pada,
10-15 brawo! jesteś idealnym różowym atencyjnym paskiem! Inne mogą ci buty czyścić!

xD
JA TO LUBIE GRAC Z MOIM NIEBIESKIM PASKIEM W GRY


@nekti: Dziewczyny-gracze, które non stop się tym chwalą, to jest jakiś najgorszy (jeden z najgorszych) typów. Nie chodzi już o to, że grają, dzisiaj każdy gra, to normalne, tylko to chwalenie się. O rany, jaka jestem wspaniała. Nie żaden pasjans, nie Angry Birds, ja to gram w RPG. Simsy? Dawać Diablo. I jeszcze te wstawki: "dziewczyna-gracz". Albo: "dziewczyna-geek". Okropne.
@nat89: Dla atencji to można zrobić wiele rzeczy, ale żeby pisać dla atencji o tym, kim się jest na co dzień? Obstawiam zatem, że nie są "takie" dla swoich niebieskich pasków w tym naturalnym, dosłownym sensie - nie są więc sobą. Udają, bo chcą się przypodobać partnerowi, mieć święty spokój, zrobić mu raz na jakiś czas przyjemność. Powodów może być mnóstwo i każdy wykluczałby możliwość tego, że robią to z własnej
@desensitization: Hmmm chyba nie zrozumiałeś mnie. Są kobiety które lubią grać, pić, cycki etc. - są zbliżone charakterem do mężczyzn. Tylko że większość nich - ta normalna - moim zdaniem nie chwali się tym na lewo i prawo a już na pewno nie po to by np. Zyskać na tym plusy tutaj bo jaki w tym sens. Jest jaka jest jej najbliżsi ją taka znają więc po co odkrywać się w
@nat89: No to trochę trudno udowodnić ich istnienie. Prawdopodobieństwo zatem, że choć jedna taka kobieta żyje i oddaje się swoim "typowo męskim" pasjom jest równe prawdopodobieństwu, że Smok Wawelski oszukał tego #!$%@? Dratewkę, nie połknął kukły i kitra się gdzieś po Małopolskich lasach z maczetami zamiast łusek.