Wpis z mikrobloga

@Dreszczyk: Myślę, o tym jak wygląda moje życie, i mam takie momenty, że zastanawiam się jakby to było rzucić się na linę i ile osób przyszłoby na pogrzeb.
  • Odpowiedz
jakby to było rzucić się na linę i ile osób przyszłoby na pogrzeb.


@Jurga09: to jeszcze nie jest nienormalne, to nie jest myśl samobójcza wg mnie o ile naprawde nie masz na myśli zabijania się
  • Odpowiedz
@Jurga09: idź do lekarza. Serio. To jest co najmniej niepokojące. Ta... przygadał kocioł garnkowi. Sam mam myśli samobójcze ale do lekarza nie pójdę. Może dlatego że mi nie zależy, chociaż teraz z "jestemgównem mode" przeszło na "#!$%@? mode"
  • Odpowiedz
@Jurga09:

mam takie momenty, że zastanawiam się jakby to było rzucić się na linę i ile osób przyszłoby na pogrzeb.


Bardziej brzmi to jak potrzeba atencji niż faktyczna chęć odejścia z tego świata. Wzbudzanie uwagi znajomych poprzez robienie sobie krzywdy jest niesamowicie toksyczne, nie polecam, 0/10. Lekarzem od takich myśli i zachowań jest psycholog, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Jurga09: Ostatnio jakiś doktor się wypowiadał że o zalążku depresji można mówić jeżeli w ciagu 21 dni nie miałeś ANI JEDNEGO dnia pozytywnego.
  • Odpowiedz