Wpis z mikrobloga

Mirki, mam pytanie związane z #prawo #prawokarne w #poznan. Mianowicie szukam jakiegoś radcy prawnego, który mógłby udzielić mi porad. Czy macie kogoś sprawdzonego, kogo moglibyście polecić? Ja wyszukałem w necie kilku pozycji i się skontaktowałem, ale chciałbym wiedzieć, czy może możecie kogoś polecić? Na ten moment najbardziej wiarygodny wydaje mi się adw. Maciej Kacprzak. Ktoś zna, miał doświadczenie? Dzięki wielkie!
#radcaprawny #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 8
@Trollunio: taurus udziela darmowych porad prawnych mieszkańcom Poznania. Można się umówić na spotkanie, a można też otrzymać poradę mailowo. edit: ja otrzymałam poradę mailowo i jestem bardzo zadowolona ze współpracy i odpowiedzi prawnika.
@scharlottka: Dzięki, właśnie znalazłem! :) Zastanawiam się tylko, na ile można zaufać tym poradom? Bo przyznaję, że w tym temacie obawiam się, że jak coś jest darmowe, to może też być tyle samo warte?
@Trollunio: Nie. Ja akurat pytałam o kilka spraw związanych z wynajmem i Pan odpowiedział mi na wszystko bardzo rzeczowo i dokładnie, na wszystkie moje "podejrzenia" znalazł artykuły w kodeksach, które nie tylko przytoczył, ale również wytłumaczył, na czym polegają i co można pod nie "podciągnąć", generalnie - fachowo udzielił porady.