Wpis z mikrobloga

Dzisiaj oddałem krew (50ml) do dalszych badań. Wizyta została umówiona w przychodni, którą wskazałem sam. Krew została odesłana pocztexem do kliniki w Niemczech, pewnie tam leży pacjent :) Podczas pobierania krwi było słychać jak krew odbija się od ścianek probówki, myślałem, że mam takie ciśnienie krwi, ale w domu #mamele powiedziała mi, że te probówki są próżniowe i stąd te ciśnienie :p Myślałem, że 50 ml to nic dla zdrowego, wysportowanego chłopaka, jednak musiałem się położyć bo zrobilo mi się od razu słabo :D Teraz mam czekać na informację zwrotną od fundacji, oby wszystko poszło w dobrym kierunku!

#3xdawca #dkms #dawca
Pobierz 3Xpro - Dzisiaj oddałem krew (50ml) do dalszych badań. Wizyta została umówiona w przy...
źródło: comment_xIpf8omBFkPeFkwZY49ZP2PknIvWCQ8H.jpg
  • 2
Krew została odesłana pocztexem do kliniki w Niemczech, pewnie tam leży pacjent


@3Xpro: Tam DKMS wykonuje badania krwi, bo nie jest to tania procedura, a wychodzi taniej niż w Polsce. S
amo podstawowe określanie MHC z próbki 4 ml przy rejestracji to koszt na nasze około 250 zł od sztuki.
Ale to nic złego, że Niemcy! Tam DKMS (i sponsor COTY) mają podpisane umowy z klinikami i robią to dla nich