Wpis z mikrobloga

Siema Mircy!
Jestem szczęśliwym posiadaczem zestawu nautilius + vs II ale mam pytanie, jak to jest z grzałką w nautiliusie, ile Wam wytrzymuje, raz po pijaku trochę ją przepaliłem i już tak nie chmurzy, jakoś się ją konserwuje, dam wyczyścić/wygotować? W ciągu 2 miesięcy palenia spaliłem 2, może to za mało? Zamówiłem zestaw kolejnych. Doradźcie co i jak, jak doradziliście z wybraniem zestawu.

Pięknie dziękuje.
Aha dodam że od początku zero analagów, moc liquidów 12 zalewana 6

Co myślicie o liquidach firmy LIME smakuje mi tam green light shisha (zielona herbata z shisha)?
#epapieros #epapierosy
  • 33
@Brodal: bvc - jak dla mnie o wiele gorsze grzalki od bdc... niestety bdc na ta chwile sa ciezko osiagalne.

sredni zywot bvc u klientow to 2-4 tyg :) pozniej lubi cieknac (chociaz w trakcie czasem tez jej sie moze to przytrafic :D)

Pewnie masz malo dymu, a wcale mocno spalenizny nie czuc?

Je jest ciezko wygotowac. Tu masz ewentualny poradnik, jak zrobic nowa (nie jest to niestety latwe :) )
@Brodal: do grzałki wplynelo za dużo liquidu a grzałka nie miała siły tego odparowac, może ze względu na np nagar, przypalona grzałkę.
Jak będziesz kupował grzałki to weź BDC, ja osobiście BVC nie trawie, i jeszcze ten ogromny air flow
@Mam_Glupi_Nick:
@PrawieJakBordo: ja dopiero niedawn zaczęłam vapować ale zaczęłam od bdc. Mój #niebieskipasek zaczął od bvc. Niby u niego lepiej czuć smak, ale ciągle się zalewa i ciężko to ogarnąć. Wczoraj właśnie pierwszy raz zmieniłam grzałkę (po trochę ponad 3tyg). Kupiłam na zapas, bo właśnie podobno już ostatnie sztuki są... I będzie je teraz coraz ciężej dostać