Wpis z mikrobloga

@bhruce: @Niedokonczone_Zdani: Ja już jak tylko słyszę hasło "górnicy starjkują" to mnie krew zalewa. Banda kmiotów (nie wszyscy ale w większości), która została wyciągnięta na ulicę przez jakichś bardziej kumatych Januszków ze związków "bo tak trzeba", "bo musimy walczyc".
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: jak chcesz to tez #!$%@? przestan pracowac w ramach protestu a nie narzekaj na gornikow ktorzy ci zaszkodzili, gdyby nikomu nie szkodzili nikt by nie uszanowal ich protestu wiec zamknij morde i daj im robic swoje.
  • Odpowiedz
@codesign: To niech idą okupowac sejm czy coś, a nie znowu wpieniac zwykłych ludzi. No ale widocznie są zbyt głupi aby zrozumieć, że biorąc jako zakladnika swobodę innych ludzi którzy zapieprzaja ile się da aby się utrzymać, obracają przeciwko sobie cały kraj (tzn tych którzy jeszcze ich popierają)
  • Odpowiedz
Ja widzę to tak, że pozabierać im 13,14 ołówkowe etc... następstwem oczywiście będzie protest wielkie halo, że pracuja cieżko, ale bez problemowo mówię im że mają 10 h na ogarnięcie się albo wojsko przejmuje. I problem rozwiązany.
  • Odpowiedz
Nie zamykajmy kopalni w której już nie ma węgla bo nie będzie też pracy!

Ciekawe czy ci górnicy zainwestowali by w przystań dla jachtów nad jeziorem Aralskim.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niedokonczone_Zdani: i właśnie przez wielu tych ambitnych związkowców wszyscy górnicy są postrzegani jako wiecznie nienajedzone świnie. Prawda jest taka, ze normalny górnik zjeżdża jak co dzień na dół, robi co ma zrobić i wyjeżdża. Tak na prawdę poradził by sobie bez 14, barborki itp, bo zarabiają niezle, ale jest grupa wiecznie niezadowolonych związkowych aktywistów którzy twierdza ze im sie wszystko należy, taki typowy polityk, i to przez nich cała branża jest
  • Odpowiedz